Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyátok nektek is turkált,...

Anyátok nektek is turkált, ameddig otthon kényszerültetek lakni?

Figyelt kérdés
Pisilni megy ki szarrá kutat, régi dobozok, szemét, mindent... Táskának, telefonnak azonnal nekiesik... Azzal sem fárad, hogy ugyanúgy rakja vissza. Semmi! Mindent... Most így folyatptt el egy arclemosót, mert kinyitott fedéllel, fejjel lefelé rajta cissza, mert a testápoló is úgy volt... Mindennek azonnal nekiesik, az öcsémet szokta befogni, egyik néz, másik kutat... Még volt tabletem, volt, hogy arra ébredtem, hogy nyomják... Mindent azonnal, sehiva nent udok eltenni semmit, kömyvelet, blokkokat, zsebeket azonnal... Ha fürdenj megyek, vagy kiteszem a lábam az az első. Most az a nagy szívfájdalma, hogy a törött ajtóüveget megcsináltattam és nem lát be... Ugyanúgy a kolléganőjének a kanjával meg figyeltett...
2020. máj. 19. 13:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
12%
Uncsi.
2020. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2020. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
igen. turkált. és figyeltetett is.
2020. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Draga nagymamam szokasa volt a kutatas meg a figyeltetes. Helytelen, serti a szemelyisegi jogokat. Amugy meg, biztos tudni, latni akarja, amit talal? Ami t kilesett, kikutatott, pedig nem is ra tartozik? Szanalmas huzas. ;-)
2020. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A te anyád viszont elmebeteg.
2020. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
17%
Kamu!!!
2020. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%

Akkor is turkálni próbál, ha csak látogatóba megyek.

Elfogadtam, sajnos nem tudok mit tenni. Kitartás!

2020. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Soha. Mindig is tiszteletben tartotta azt, hogy a gyerekeinek is lehet magánszférája, privát dolgai. Nem normális, amikor egy szülő folyton a gyerekei cuccai között kutat. Nem is meglepő, ha ezek után nem is fogja a gyerek tartani a szüleivel a kapcsolatot.
2020. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%
De az ilyen kontrollmanias kutatok mit akarnak?
2020. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%
Kilences, azt, amit írtál. A kontrollt akarják.
2020. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!