Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan bizonyítsam be? Mit...

Hogyan bizonyítsam be? Mit tegyek hogy higgyen nekem? Kivakarjam amíg feldagad hogy lássa és végre higgyen nekem?

Figyelt kérdés

Évek óta a testemen amint bejön a jó idő piros kiütések lesznek és amíg le nem hűl újra addig tart. Viszket nagyon, ha megvakarom bedagad és mindig máshol jön elő.

Eddig anyukámmal éltem,ő hitt nekem,látta,megnézte és egy ismerősünk orvosa próbált segíteni de az allergia ellenes gyógyszerek nem váltak be szóval szteroidot szedtem. Anyukám már nincs körülöttem tavaly óta,így apával élek. Ahogy mindig előjött most is a probléma. Vakarózok mint egy őrült néha, ha meleg van csak rosszabb és hiába mondom apámnak hogy ez így van és nem beképzelem, hanem valós dolog,nem hisz nekem. Mutattam neki olyan pöttyöket a könyökömön amiket nem vakartam, hátha elhiszi de idézem azt mondta "Nincs ott semmi..." mindenki más látja... A kérdésem fentebb...

19/L



2020. máj. 19. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, mit mond. Felnőtt ember vagy, egyedül is elmehetsz orvoshoz és felírathatod a gyógyszert, ami beválik. Innentől kezdve nem az ő dolga.
2020. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz is. Illetve ha nagyon süt a nap kenj fel egy kis naptejet.
2020. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A melegkiütés nem új találmány, nem értem, miért nem hiszi el.

Másrészt, miért számit, mit gondol? Intézd egyedül az orvost.

2020. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bebizonyítanod neki? Miért kéne, hogy higgyen neked? Ha sikerülne bebizonyítanod, vagy ha elhinné végre, akkor kevésbé viszketne? :-O
2020. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kérdés?
2020. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

És akkor mi van, ha nem hisz? Jobban érzed magad, ha elhiszi, vagy mi?

Az a lényeg, amit az orvos mond, nem amit apukád.

2020. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

meleg allergia

a lányom a hidegre allergiás 10 fok alatt előjön neki hasonló tünetei vannak

2020. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a körzeti orvosodhoz, ő biztos, hogy nem fogja félvállról venni. Ad beutalót bőrgyógyászhoz, vagy lehet, hogy tud valami krémet felírni, ami enyhíti a kiütést. Nekem a legjobb barátnőmnek van melegkiütése (napallergiája), neki szerencsére nem annyira komoly, de gyakran zavarja, és arra van krémje.

Apukáddal ne foglalkozz, TB-re el kell látniuk és ha venni kell valamit, azt is olcsóbban fogod megkapni. Esetleg említsd meg az orvosnak, hogy apukád nem foglalkozik vele komolyan, és hátha akkor együttérzőbbek lesznek veled.

2020. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nekem ugyan ilyen problémám van annyi különbséggel hogy idén még nem jött elő.. amúgy hetek kérdése mikor fog a hátam tele lenni pattanásszerű hólyagokkal ami napalergia vagyis melegkiütés... nekem semmi nem használ ellene voltam gyogyszertarban adtak valamit de hosszu tavon nem mulasztja el semmi.. annyit tudok javasolni hogy amikor tudsz legyél nagyon lenge ruhákban hogy az izzadság se tegye rosszabbá.. tehát alváshoz vagy otthon pl pántos top stb kitartás...
2020. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Ja 29/N elozo voltam
2020. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!