Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normalis ha a szulok...

Az normalis ha a szulok kutakodnak utanam es szoszerint a minimalis maganeletet se adjak meg nekem?

Figyelt kérdés
Szuleim folyanatosan kutatnak utanam. Megnezik az uzeneteimet egytol egyig, 4 honapja van baratom es meg nem tudtam bemutatni nekik, de ugy beszelnek rola mintha nem orulnenek a boldogsagomnak es azt akarnak hogy szakitsak vele csak azert mert nem hivo (egesz csaladunk hivo es naluk ez egy elvaras). 17 evesen meg azt a maganeletet se adjak meg hogy nem jonnek be a szobamba es kutakodnak a taskamban, amit nyugodt szivvel engedem mert semmi rejtegetni valom nincs, de azert en meg nem hallottam velem egy korutol ilyet hogy ilyen elofordul. Es igen nagyon rossz kapcsolatban vagyok veluk folyton anyukammal, egyfolytaban csak szid es egy jo szot nem hallottam tole az elmult par evben. Semmi komolyrol nem tudunk beszelni mert folyton csak a vita megy. Mar lassan elegem van az itthonletbol. Nektek errol mi a velemenyetek vagy tudtok valami tanacsot adni?

2020. máj. 19. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Állj a sarkadra. Kódold le a telefont, zárd a szobád ajtaját. Közöld velük, hogy nincs joguk ilyen szinten beleszólni a magánéletedbe.
2020. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Sokat kell még változnod ahhoz, hogy engedelmes szolgából szabad lélekké válj.
2020. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Kódold a telefont, nem olyan nehéz.
2020. máj. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Savlekotő ***** válasza:
100%
Tanulj tanulj tanulj aztán 18 leszel dobbantasz,ne légy önként fogoly,és ismerd meg a saját jogaidat,18 nem csak arról szól hogy szavazni mehetsz de ki se mehetsz az ajtón felnőttként és a rendőr vissza visz,nem visz ez a szar szülő beszéde aki tudja hogy a zsarolás félemlítés nélkül a gyereke sose jönne haza többé inkább lenne hajléktalan.. Ne légy te is egy vallás rabja..
2020. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Facebookot és emailt jelszavazz le, aztán mond, hogy törölted őket...
2020. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Minden egyes alkalmazas zarolva van es a telefonom is, az osszes jelszavamat megvaltoztattam, nem az en telefonomrol lepnek be hanem valahogy az ovekrol. Es koszonom az eddigi valaszokat
2020. máj. 21. 00:10
 17/17 Savlekotő ***** válasza:

Akkor szinkronizálva vagy valahol sejtésem szerint,azt kell kilőni,onnantól nem látnak bele a cuccaidba..

70F

2020. máj. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!