Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért utál ennyire? Mié...

Anyám miért utál ennyire? Miért csinálja ezt napi szinten ,mikor hallom ki beszél másnak és vad idegen pasinak aki engem akart elvileg fel szedni olyanokat írkált amit a párjának mond el?

Figyelt kérdés

Sajnos a vírus miatt haza költöztem ami nem volt jó döntés,a munka helyemen mindenkit el küldtek ,jelenleg állást keresek !

28 leszek,össze vagyok zárva vele,meg állás nélkül keresi mibe köthet bele,ha a pasijával telefonál,közben úgy beszél hozzám mint akit a seggéből húzott elő.A kutyámat viszi hozza ,mikor többször is a fejemhez vágta neki nem kell,akkor miért nem teszed le? Mert most jó így a kutyának...ilyeneket vág hozzám ...Gusztustalanul nézek ki,hánynia kell tőlem ,(ő tény és való nagyon el hízott az utóbbi időben amit szóvá is tettem neki,van ,hogy este egyedül be tol 1-2 zacsi csipszet)ezeket vágta ismét a fejemhez,miután nagyon megnyírt...épp,hogy van hajam ! Nem hiszem el ,hogy ezt nem ki,,,ból csinálta...és rám keni ezt is ,hogy én akartam ennyire rövidre hát nem ....mivel én nem tudom tartani a szám,vissza szólok neki utána még neki áll feljebb.Én sem jó kedvemből lakok nála én próbálok nyelni de ez így nagyon nem megy ki leszek idegelve lassan .Mi lehet a problémája mikor direkt kerülöm is ?


2020. máj. 22. 18:20
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*párjának se mond el
2020. máj. 22. 18:21
 2/21 Savlekotő ***** válasza:
51%
28 éves vagy? 15 éves hisztis tininek tűnsz.
2020. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez nem hszti ,csak már hetek óta nyelek ,próbáltam normálisan is beszélni vele ,de nem lehet ,haviszont téged zavar amit ki írtam és nem tudsz normális választ adni csak azt amit akkor lapozz kérlek !
2020. máj. 22. 18:41
 4/21 anonim válasza:
73%
Egyáltalán nem hiszti, főleg ha már korábban is ez történt. Rettenetes minden nap azt hallgatni, ha nem is közvetlenül a szemedbe, hogy mekkora szar vagy. Tapasztalatból mondom, hogy sajnos nem tudsz mit tenni, én kb öt éve így élek anyámmal, alig várom hogy elmehessek egyetemre. Ha pedig már normálisan is próbáltál vele beszélni, akkor te mindent megtettél. Lassan lazítanak a korlátozásokon, addig is kitartást <3
2020. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

sajnálom.. nálunk is van hogy volt ilyen a helyzet, hogy anyukámmal nehezebben jöttünk ki, abszolút nem hiszti,ez lelkileg ki tudja csinálni az embert..


Én ilyenkor megmondtam neki, hogy férjen már el tőlem, és hogy szálljon le rólam...de látom ezt te is próbáltad. A másik amit ilyenkor alkalmazni kell, az a teljes ignorálás. ne vegyél róla tudomást..minhta ott se lenne..

Felzaklatja, és talán..magába néz.Nálunk ilyen ritkán fordul elő, hogy ilyen velem anyukám, de régebben sűrűbben, mikor ő saját magával nem volt megelégedve, csak nem tudja, ezzel mit tud okozni a gyerekének..ha 28 vagy ha 18 , 38..akkor is a gyereke vagy és neked akkor is rosszul esik...

Meg tudlak érteni, nálunk hálisten, anyukám ilyekor azért viszonylag hamar leáll, és észreveszi magát, meg szeret és nagyon jó anya, hálás vagyok neki mindenért..de tény, hogy vagy ilyen néha.. :/

2020. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egymás elcseszett életét látjátok a másikban , és ez irritáló lehet. Túl vagytok már bármiféle kötődésen, csak a kényszerűség tart benneteket össze. Legalábbis téged,ott biztosan. 28 éves vagy, nem írtál párkapcsolatodról, csak az anyádéról pár részletet. Felnőtt nőként le kellene szállnod anyádról, amúgy sem normális a viszonyotok egymással. Ha a problémákat nem egymásban látnátok, ha őszinte érzelmi kötődésetek lenne, a karantén nem lehetett volna probléma, az állapotok eldurvulásához sem vezetett volna. A hajadról...nem érezted amikor vágta hogy ez túl rövid lesz? Keress lakhatási lehetőségeket, mert ez a helyzet mindkettőtöknek mérgező.
2020. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ha ilyen szar a kapcsolatotok és mindig is ilyen volt miért oda mentél? Inkább lennék munkás szállón mint ahol minden nap gyomor ideg van és szarnak neveznek,amúgy meg kommunikáció csodákra képes..
2020. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem volt mindig ilyen szar ...mellesleg párkapcsolat,drága édes anyámnak szúrta a szemét ,hogy ann mi együtt éltünk szinte, fel is jött az akkori párom párszor segített egy két cuccomat el vinni ! akkor őt csessztette,alig lát engem ,hagyjon itthon ez volt 1 évvel ezelőtt,furcsálta ő is felnőtt ember vagyok én is ő is ott van egy hatalmas családi ház,el fértünk ott.Anyámnak ez sem tetszett ! Akkor is azzal jött,hogy nézek ki,nagyon szarul nézel ki stb...meg ugy sem kellek neki csak kihasznál. Annyira sikerült össze ugrasztania minket szét is mentünk nem sokára rá mert én már nem bírtam de ős e ! Ez is mire volt jó ? Nem inkább örült volna ,hogy nem leszek nála,,és még hiányolt is ...furcsa volt ez is ! Folyamat ilyen húzásai vannak ...bele fáradtam ! A hajamra vissza téve ,nagyon jó kis bobot akartam vágatni most 2mm hajam van,csak meg tép...konkrétan üvöltöttem velemikor meg láttam mivel sajnos nem volt a közelemben tükör
2020. máj. 22. 20:04
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes egy csapat vagytok.
2020. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Savlekotő ***** válasza:
75%
Nektek komoly mentális problémátok van,Anyuci 28 évesen se engedi el a kezed,kellesz lábtörlőnek bokszolózsáknak,a pasi is észlelte hogy sérültek vagytok,ezért dobbantott....
2020. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!