Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért utál ennyire? Mié...

Anyám miért utál ennyire? Miért csinálja ezt napi szinten ,mikor hallom ki beszél másnak és vad idegen pasinak aki engem akart elvileg fel szedni olyanokat írkált amit a párjának mond el?

Figyelt kérdés

Sajnos a vírus miatt haza költöztem ami nem volt jó döntés,a munka helyemen mindenkit el küldtek ,jelenleg állást keresek !

28 leszek,össze vagyok zárva vele,meg állás nélkül keresi mibe köthet bele,ha a pasijával telefonál,közben úgy beszél hozzám mint akit a seggéből húzott elő.A kutyámat viszi hozza ,mikor többször is a fejemhez vágta neki nem kell,akkor miért nem teszed le? Mert most jó így a kutyának...ilyeneket vág hozzám ...Gusztustalanul nézek ki,hánynia kell tőlem ,(ő tény és való nagyon el hízott az utóbbi időben amit szóvá is tettem neki,van ,hogy este egyedül be tol 1-2 zacsi csipszet)ezeket vágta ismét a fejemhez,miután nagyon megnyírt...épp,hogy van hajam ! Nem hiszem el ,hogy ezt nem ki,,,ból csinálta...és rám keni ezt is ,hogy én akartam ennyire rövidre hát nem ....mivel én nem tudom tartani a szám,vissza szólok neki utána még neki áll feljebb.Én sem jó kedvemből lakok nála én próbálok nyelni de ez így nagyon nem megy ki leszek idegelve lassan .Mi lehet a problémája mikor direkt kerülöm is ?


2020. máj. 22. 18:20
1 2 3
 21/21 Savlekotő ***** válasza:
És ha fodrász,nem vagy köteles tűrni amit művel,elmész egy másik fodrászhoz,aki nem kopaszt meg,az ajtón már csak kimehetsz nappal 28 évesen.. Mintha a nőiességed zavarná,nála sincs minden rendben fejben, de te tűröd ezt el.. Nem kell tűrni,felnőtt vagy..
2020. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!