Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most akkor mit is kéne csináljak?

Most akkor mit is kéne csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves tini vagyok és édesanyámmal élek.Szinte mindennapra van valami hiszti,amit nem értek,hogy miért van.Pár példa:

Kaptam születésnapomra egy videójátékot,amit ki is próbáltam.Erre anya elkezdett kiabálni,hogy miért játszom? Minek az a rohadt játék? Közben ő vette, mert tudja,hogy szeretem a fantasy dolgokat.

Tavaly venni akart nekem egy biciklit.Mondtam neki,hogy nem kell,mert nem tudok biciklizni és nem is szeretnék megtanulni.Erre megvette és utána hisztizett,hogy nem megyek el biciklizni.Jó,kértem,hogy akkor jöjjön ki velem és mutassa meg, hogy hogy kell.Hát ő biztos nem,mit zargatom a hülyeségeimmel,oldjam meg egyedül.Oké,elmentem,elborultam és megkarcoltam a vázat.Otthon meg elkezdett ordítozni, hogy francnak megyek biciklizni,ha nem is tudok.

Leültem délután olvasni,jött,hogy miért döglök az ágyban,inkább porszívózzak ki vagy fene tudja.Leraktam a könyvet,elővettem a porszívót és nekiálltam takarítani.10 perc után jött,hogy mi francért most állok neki porszívózni.Hát mert az előbb mondtad.Ő biztos nem mondott ilyet.

Ezek rendszeresen megismétlődnek és össze vagyok zavarodva.Most akkor mit kéne csináljak? Valaki megtudná nekem fejteni ezeket? Mi lehet ennek az oka?



2020. máj. 24. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Hogyhogy nem tudsz biciklizni?
2020. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

kamuu


mindneki tud biciglizni

2020. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a helyedben leülnék és megbeszélném vele ezeket a dolgokat. Ha nem használ akkor még olyan emberhez fordulnék akiben teljes mértékben megbízom.
2020. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsiként apa megpróbált megtanítani,de akkorát borultam, hogy többet nem mertem ráülni.Aztán meg elfelejtődött az egész,mert nincs rá szükségem.Busszal járok meg gyalog.Rollerem van még,de azt sem nagyon használom.
2020. máj. 24. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!