Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelentett a saját fiam,...

Feljelentett a saját fiam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A 20 éves fiam pénteken feljelentett a családsegítőnél. Szétver az ideg. Fogta magát és azért mert nem tetszik neki az itthoni élet, ahelyett hogy eltakarodott volna, elment volna dolgozni és saját lábra állt volna, ha nem tetszik valami, tönkre akarja tenni az életem. Rettegek. Félek hogy elveszik a 10 éves lányom. Félek, hogy elvesztem a munkám. Nem tudom elhinni, hogy ezt érdemlem. Most mondta el, hogy tényleg elment és nem csak kamuzott. Azt hittem pedig, hogy csak bolondozik. Erre tényleg megtette. Most így mihez kezdjek? Igen, vaj van a fülünk mögött családon belül, ami miatt feljelentett és megüthetem vele a bokámat. De most még a volt férjem is rám hárított 1,5 milliós tartozást bosszúból. Minden rossz most jön össze. Azzal már elmentem ügyvédhez pereskedni, de most mi legyen a fiammal. Szeretem de túl sokáig ment. Elegem van, összedől az életem. Elfogják venni a gyereket, és biztosan elvesztem a munkám is, éhen halunk, hajléktalanná válunk, plusz soha életben nem fog a hatóság minket békén hagyni innentől. Mit tennétek helyemben?

2020. máj. 24. 19:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/246 anonim ***** válasza:
87%

Milyen okból jelentett fel?

Egyébként már nem vagy köteles elkötni a fiadat.

2020. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/246 anonim ***** válasza:
94%
Jól tette a Martin, hogy végre segítséget kért.
2020. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/246 anonim ***** válasza:
96%
Pont a legfontosabb részletet hagytad ki, hogy miért is jelentett fel. Enélkül eléggé értelmezhetetlen a szituáció.
2020. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/246 anonim ***** válasza:
94%
Jogos volt a fiad részéről?
2020. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/246 Ladislaus433 válasza:
16%
ha 20 eves letere meg nem ment el, akkor gondolkozz el azon, hogy megfeleloen nevelted-e...
2020. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/246 anonim ***** válasza:
92%
Miért jelentett fel? Ok nélkül nincs per, és ha nem tudunk okot elég nehéz választ adni a kérdésre
2020. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/246 anonim ***** válasza:
99%
Ha nem tudjuk miért jelentett fel, nem tudunk segíteni. Bár ha azt mondod, hogy elveszik a gyereket emiatt és rátok fognak szállni a hatóságok, akkor valószínűleg nem egy légből kapott kamut mondott be.
2020. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/246 A kérdező kommentje:

2-es nemtudom honnan találtad ki a fiam nevét de ha ismersz akkor minket akkor tudd hogy ordas hazugság amit állít. Ennyire nem durva a helyzet itthon, amiket mond mindenfele.

Nem akarom világgá kürtölni az infókat, maradjunk annyiban hogy nem tetszik neki az itthoni lét, ennyi. Nem bírja a veszekedéseket, lusta, munkakerülő egyetemista.

2020. máj. 24. 19:30
 9/246 Savlekotő ***** válasza:
97%

Martin Anyuka tetszik lenni? Mert akkor remélem elveszik a lányt mert alkalmatlan a nevelésre..

Ha más valaki tetszik lenni,tessék leírni az előzményeket,mert ott szeretnek kummantani manapság az emberek,a gyámügy meg senkitől nem veszi el csak úgy a gyereket csak attól akinél nincs biztosítva a gyermek léte,fejlődése sorolhatnám.

70F

2020. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/246 anonim ***** válasza:
98%
Akkor ha nem akarod elmondani az okot hogy vársz tőlünk segítséget? Fogadj akkor ügyvédet, ha hazugság amit állít akkor egyértelműen elveszti a pert. Bár kétlem hogy hazugságból valaki beperelné a saját anyját.
2020. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!