Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Na most mit kezdjek magammal...

Na most mit kezdjek magammal es az eletemmel?

Figyelt kérdés

Anyam folyton ordibal velem, szeret meg minden de kiabal es rendes felek tole , Apam meg hanyagol sot , egesz karanten alatt egyszer sem hivott vagy latogatott meg.


Nem engednek abba a suliba ahova szeretnek menni. Nem engednek a barataimhoz ( nem itt laknak )

most igy mit csinaljak?

szeretem oket de szeretnek kitorni de akarhanyszor probaltam forditva sult el.


( TENYLEG szeretnek (vagyhat anya biztos)es en is oket csak ki szeretnek torni abbol hogy korlatozva vagyok (ennyire))



#apa #anya #kitörés #felnőttem #halomondomfelnottem #lolsegitsenvalaki
2020. máj. 26. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
El koltozni nincs lehetőséged? Szerintem erre ez lenne a megoldás.
2020. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%
Segíts anyukádnak a házi munkában, ne kelljen annyit dolgoznia egész nap. Kell neki a pihenés, jól jön az idegeinek
2020. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Oaken Di válasza:
Hát a barátaid a lehetőséged. Ideiglenesen költözz oda és majd amikor legközelebb visszajössz már örülni fognak neked.
2020. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán írsz semmi konkrétumot, így mit lehetne írni? Hány éves vagy? Milyen suliba akarsz menni? Mi az indok, amiért nem akarnak engedni? Nem szép, hogy anyukád ordibál veled, de mi az oka? Kér valamit és nem teszed meg? Vagy ideges valami miatt? Egyedül tart el? Kevés a pénzetek? Milyen messze laknak a barátaid? Tömegközlekedéssel kell menni?


Ezernyi kérdés, amire mi itt nem tudjuk a választ.

2020. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Oaken Di válasza:
Meg kedves 2. anoním válasza is jó megoldás. És ne te lazulj hanem anyukád.
2020. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De most te hány éves vagy? Jövőre lennél 9.-es, és jönne az új suli?
2020. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Javaslom, hogy csinálj egy jó estét anyukádnak. Mondjuk mosogass el, masszírozd meg este, és ülj le vele beszélni, hogy neked ez a helyzet most nagyon nem megoldás, és hidd el, ha nyugodt körülményeket teremtesz meglesz a módja, de figyelj a stílusodra: NE LEGYÉL FELHÁBORODOTT, kérj, de tisztelettel!
2020. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mit szeretne ha arra sem képes hogy elmondja jöhet a tégla
2020. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!