Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek amputálták a lábát...

Akinek amputálták a lábát hogyan dolgozta fel? Mit lehet tenni hogy ossze szedje magát akivel ilyen torténik? A gyerek ebben hogyan segitsen,mik a kotelességei?

Figyelt kérdés

Lassan 19 éve,hogy egyedul hagyott az apám,nemsokkal azután hogy anyu meghalt. 15 eves voltam.

Azota rám se nézett nem foglalkozott velem. Cukros beteg levágták térd alatt a lábát.

2 honapja a mentosok hozták haza hogy be kell fogadnom azota velunk( velem és a családommal) "lakik".

Mankoval azt mondja nem fog járni mer az nehéz és veszélyes.Az egész napos mozgása ha ki is megy hogy kiul a padra meg bejon.Furodni is akkor hajlanfo ha már rászolunk hogy már illő volna.A gyogyszereit nem szedi. A pénzét félti tolunk,a párom foztje nem tetszik neki pedig jol foz.abbol nem is eszik csak ha épp fogára valo van.tobb millios tartozásai vannak amiket nem fizet mar a vegrehajtonál vannak.

Hogy segitsunk hogy ossze szedje magát,illetve mi a mi kotelességunk felé ellátásban stb?


2020. máj. 27. 12:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
A történeted akkora ordas nagy kamu, amilyet itt még nem olvastam, pedig jopár éve GYIK-ezek.
2020. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Lehet lepontozni, de hacsak az első 3 mondatot elolvassa valaki rájön, hohy kamuzik.
2020. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonymousreview60 ***** válasza:
71%
Kamu, mert az embert nem a gyerekéhez viszik haza, hanem a lakcímére.
2020. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Tényleg?? Az igen!

Koszi!

Oruljetek akkor annak hogy nem ti éltétek és élitek át hanem én!

Attol hogy ti még nem hallottatok ilyenről sajnos velem megtortént!

Ha nem tetszik szerintetek nem igaz tovább lehet pörgetni nem azért kérdeztem hogy bántsanak hanem mert tanácsra lenne szukségem.

2020. máj. 27. 13:12
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem jelentkezett ki innen sose attol hogy nem velem hanem mással lakott
2020. máj. 27. 13:16
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Olyan nincs hogy "be kell fogadnom". Főleg akkor nem, ha lassan 19 éve, hogy egyedül hagyott. Ha 15 éves korod óta rád se nézett, mi a f*szt keres ott nálatok, ha ez nem kamu?


Amúgy létezik olyan, hogy szülőtartás, de annak az összege legfeljebb a gyermek jövedelmének a feléig terjedhet. Keress rá a neten.

2020. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mert én nem koltoztem el innen ahol vele laktam és erre a lakcimre van bejelentkezve és azt mondták igy koteles vagyok befogadni.
2020. máj. 27. 13:40
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Persze. Jó történet.
2020. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Erről van valami bírósági végzés, vagy csak a mentősök mondtak neked valamit? 19 évig hol lakott? Ott most miért nem jó neki? Ő egyáltalán akar-e veletek lakni?

Az meg nem kifogás, hogy mankóval nem akar járni mert az nehéz és veszélyes. Kb 60 körül lehet. Ha meg el tudja látni magát, miért élősködik rajtatok? (Vagyis leginkább a lányán, akit tinikorában elhagyott)

2020. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

9!


Kamu a történet.

2020. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!