Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy elted meg ha valamilyen...

Hogy elted meg ha valamilyen osszejovetelen vagy bulin a szulod berugott vagy spicces lett? (Egyszeri alkalmakrol beszelek most nem az alkoholistakrol)

Figyelt kérdés

Azert kerdezem mert ha sose latja az ember a szulojet reszegen akkor az elso (es egyben lehet hogy az egyetlen alkalom) szornyu elmeny lehet.


Egyik ismerosomnek az anyukaja elkiserte osztalykirandulasra meg korabban a lanyat (13 eves volt azt hiszem a lany). Es az anyukaja picit tobbet ivott a kelletenel es hangosan enekelt a folyoson reszegen. Az volt az elso es az utolso alkalom hogy igy latta az anyjat de szegeny sirt sokat es nagyon rosszul erintette.


Masnak mi a sztorija ezzel kapcsolatban?



2020. máj. 27. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mókás volt
2020. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Legyszi a sztorit is irjatok le :)
2020. máj. 28. 00:14
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Családi összejövetel, előtte 2-3 óra autózás, nagy meleg és kevés folyadékot ivott. A házilag összekutyult long islandeket (ami még a hígított vendéglátóhelyi verziójában sem gyenge) úgy itta mintha víz lenne. Elég alaposan megborult, énekelt, mindenen kuncogott, rosszalkodott, aztán úgy kellett betámogatni a szobába. Igazán amúgy másnap nevettem rajta, azt se tudta mit kezdjen magával, sose volt ennyire másnapos 😂 szerencsére nekem már voltak bevált praktikáim, túlélte de nagyon jót szórakoztunk rajta. Aput még sose láttam spiccesen, mondjuk neki elég meredek fiatalkori sztorijai vannak, lehet bizonyos mennyiség alatt nem hat nála a pia
2020. máj. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Franc... az egész családom alkesz 🤷‍♂️
2020. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
(De végül is a másnapok tetszenek... hogy gubbaszt mindegyik. Nem is értem 🤮🤣🤣)
2020. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer láttam anyukámat spiccesen, az egyik alkalom idegesítő volt, családi ebéd volt, kapott valahonnan két üveg pezsgőt, ami nagyon ízlett neki, és észrevétlenül le is csúszott a nagyja. Na akkor nagyon idegesített, bármit mondtam, vagy röhögött rajta, vagy belemagyarázott, akkor is, ha nem is hozzá beszéltem. A másik a diplomaosztónk ünneplése volt, persze nem ugyanott és ugyanabból végeztünk, anyukám már a többieket kapta akkor. Na az az alkalom vicces volt, elmentünk ketten koktelozni és egymásnak esve röhögtünk mindenen. Hazafelé anyukám véletlenül már nálunk kifizette és elengedte a taxit, akkor tűnt fel, amikor elment nélküle a kocsi, ezen is visitva röhögtünk :D
2020. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyut nem nagyon láttam így a 31 évem alatt. Ő érzi, hogy hol a határ, és ha a következő pohár akármi már túl sok lenne, akkor inkább ott megáll.

Na Apu nem érzi. :D Ettől függetlenül őt is csak egyetlenegyszer láttam igazán részegnek, de már felnőtt voltam, szóval önmagában azt, hogy apám berúgott, csak derűsen tudomásul vettem . Aztán azon már kevésbé derültem, hogy dobott egy hátast a betonon, és bebszta a fejét. Szerencsére nem lett semmi baja, nem volt nyoma, és nem is fájt neki (másnap sem), szóval ijesztőbbnek tűnt, mint amilyen valójában volt, de ott akkor amikor láttam, meghűlt bennem a vér. Egyébként ő nem az a harsány részeg, inkább pont hogy csendesebb lesz ha iszik, úgyhogy kínos dolgokat nem csinált ennél az esetnél sem, meg máskor, csak "spiccesen" sem.

2020. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor láttam először inni apám, amikor nővérem esküvője volt! Érdekes mód, akkor volt normális... 😒

N27

2020. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak spiccessen láttam szüleimet, azt is talán max 2 alkalommal. Én nevettem rajtuk, viccesek voltak. Egymáson röhögtek és mindenféle baromságot magyaráztak egymásnak.


Nyilván ha alkoholisták lennének, más lenne, de szinte sose isznak semmit.

2020. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anyád pasija túl sokat önt fel a garatra az esküvődön,és úgy viselkedik mint aki felszívott valamit és bepörgött..felbecsülhetetlen 😀
2020. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!