Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt anyám?...

Miért csinálja ezt anyám? Hogy bírnám neki meg magyarázni hogy ne csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Megyek majd vizsgálatra és folyamatossan azt mondja h így-úgy fájni fog stb.Kértem szépen tőle hogy hadja abba mert csak félelmet és aggódást kellt bennem. Erre elkezdett velem veszekedni hogy soha nem fog segíteni és ne számítsak rá meg hogy csak aggódik értem.


Hogyan bírnám rá venni (ha megint szóba jönne) hogy ne feszegesse a témát?


19L



2020. máj. 29. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Hát valószínűleg fel akar rá készíteni, hogy ne érjen meglepetés, de ezek szerint túlzásba viszi
2020. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mondd el neki, hogy megérted hogy aggódik és hogy csak fel akar készíteni, de próbálja meg ezt nem túlzásba vinni, mert esetlegesen azt fogja ezzel elérni hogy most nem mész el. Ami úgy gyanítom hogy nem választható opció.
2020. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Én a tetovalasnal csinálom ezt. Ha a legrosszabbra készül, annál csak jobb lehet 😃
2020. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Milyen vizsgálat lesz?
2020. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mintha csak a mamám és anyám hallanám...mondjuk anyám veszekrdni nem szokott csak annyira tulzásba viszi hogy jaj istenem mi lesz vele hogy én leszek inkább ideges,a mama meg szintén mint az anyukád,mondja mindja egyfolytába....

Ha meg rászolunk akkor már baj van.Tűznél is nalunk egFolytába füstöl a kályha és budos van és mindjuk hogy budos volt de tok nyugodtan erre :AKKO TÖBBET NEM RAKOM EL A TUZET NEFÉ!!!De azért szeretem mind2:D

2020. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!