Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 éves l. 1 évem még van...

20 éves l. 1 évem még van mert képzést tanulok,még a szuleimmel lakok. sajnos faluban lakunk és nagyon nagy kertunk van amit mindig gondozni kell, kotudott én utálom az ilyeneket. a szüleim néha azon is kivannak akadva ha sokáig alszok. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
plusz ha papucsba megyek fel a kertbe. jo szulok meg minden de néha az ember onértékeleset lealacsonyítják és a papucsos dologra is aztmondtak pl h bamba vagyok meg ugy mindenhez. munkába még nemtudok menni itt nemis mennék mivel egyszeruen nemvesznek fel senkit csak protekcioval és ennyi ezért akarok miné elobb elköltozni. am van egy baratom is...mit tegyek ilyen helzetekbe?
2020. máj. 30. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
20 éves vagy, jelenleg elköltözni nem tudsz, őket megváltoztatni nem tudod, ne csinálj semmit, bírd ki a maradék időt és ennyi.
2020. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Van pénzed a költözéshez és hogy eltartsd magad? Ha nincs, akkor segíts be a kertben.
2020. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Laylah ***** válasza:
16%

Nálunk is volt/van kert, én is utálok kerti munkát végezni, kapálgatni, gyomlálni meg ilyenek. Sosem mentem ki szinte. Eleinte noszogattak, veszekedtek, aztán belátták, hogy makacs vagyok. Plusz nekem ott volt húgom, aki alkalmanként magától is lelkesen ment ki, elterelve rólam a figyelmet.

Persze a betakarításnál segítettem, pl. borsót, babot fejteni, de hogy én kint rohadjak a napon órákon át, azt kihagyom. Nagyon világos bőröm van, szeretném, ha ez így is maradna.

2020. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Mond meg hogy nem mész ki a kertbe mert nem szereted, de cserébe az összes benti munkát átvállalod.
2020. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Gondolod, hogy a szüleid imádják gyomlálni, kapálni a földet? Szerinted ők nem pihennének bent szívesebben, vagy aludnának sokáig?
2020. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Laylah ***** válasza:
5.: nem feltétlenül. Sokaknak kikapcsolódást jelent a kertben való matatás.
2020. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nem szereted vagy nem bírod a kerti munkát, de fogalmazni és írni sem tudsz 20 éves létedre!
2020. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!