Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a teendő ha? (A többi lent)

Mi a teendő ha? (A többi lent)

Figyelt kérdés

egy mérgező családban vagy és hiába vagy 19 nem lehet önálló döntésed? És akármi történik az nem az ő hibájuk még ha te ott se voltál, mert ők nem képesek beismerni se maguknak se másnak hogy ők is hibázhatnak valamiben? Ha nem tűrik el a párkapcsolatod mert bárki is az hibákat keresnek benne és minden erejükkel azon vannak hogy elszakítsanak tőle? És ezért nem is lehet senkid? Ha az erőszakos apa még abba is beleszól hogy milyen szakmád legyen és ő választ helyetted? Hogyha elmondanád hogy különköltözésen gondolkodsz akkor kitörne a veszekedés/verekedés? És ha titokban költöznél külön akkor felkeresnének zaklatnának és hazavinnének erőszakkal?

Csakmert ők elszúrták az életüket egy 16 éves kori házassággal és rá 2 évre gyerekük lett ezért annyira féltenek engem hogy tönkreteszik az életemet és engem vádolnak vele hogy mindenesetre depressziós vagyok és diliházban lenne a helyem és megkéne cibálni?

Nem veszik észre hogy miattuk van az egész..



2020. máj. 30. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Költözz el amíg nem mész teljesen idegileg tönkre :)

Hazavihetni nem vihetnek erőszakkal az akaratod nélkül az kb felérne egy emberrablással.

2020. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hopeful2 válasza:
70%

Ha nem adod meg nekik a címed, az szerintem megoldás lenne.

Személy szerint én minden kapcsolatot meg szakítanék velük.

Sajnálom ,tudom milyen érzés.

De mivel már elmúltál 18 éves te már felnőtt vagy, van önálló döntésed amit nekik el kell fogadni.

2020. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Savlekotő ***** válasza:
88%

18 felett nem vihet haza,jó lenne ha a jogaitokkal tisztába jönnétek..

70F

2020. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok csak annyira agresszív lények hogy belőlük már bármit kinézek
2020. máj. 30. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha agresszívak veled szemben és akaratod ellenére el akarnak vinni hívd a rendőrséget. Egyszerűen nem tehetik meg.
2020. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a távol tartásit. 18 elmúltál, elköltözöl és kész. Bemész a rendőrségre és elmondod nem tűntél el csak nem akarsz velük kapcsolatot. Nem adják ki a címed. Ja és okmánybélyeg fejében egyszer nevet is változtathatsz. Vannak áldozatsegítő szervezetek. Ők segítenek.
2020. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok áldozat 😅 csak annyira megtörtek az évek alatt hogy néha már azt érzem annyira selejtes vagyok hogy még a saját jogaimat sem érdemlem meg.

Köszönöm a tanácsokat.

2020. máj. 30. 21:28
 8/8 A kérdező kommentje:
De szerintem nem fog működni
2020. máj. 31. 13:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!