Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim filmet akartak nézni...

Szüleim filmet akartak nézni a tabomon. Nem volt más választásom megkapták ( diákmunkán 3hónapig dolgoztam érte). Valami random oldalon elkezdték nézni, mikor megkaptam valami letöltődött...?

Figyelt kérdés
Vírus volt újraraktam a tabot. Ezen egy picit felkaptam a vizet, hogy nem netflixen nézték és ezért vírust kapott... Ezt közöltem is, elkezdtek elhordani mindennek. Olyat is mondott anyukám, hogy 2év múlva kidobnak érettségi után és majd a híd alatt fogok élni, mert nem fogok semmit dolgozni ( ezt mosolyogva mondta). Állandóan veszekednek velem. Naponta 3x leszidnak. Iskolanapokon csak 1x, ezért hajnalig szoktam tanulni (.-.). Egy óra nyugtom alig van, amúgy van egy okostv amin simán tudtak volna filmet nézni. Ölet mi lehet a bajuk?

2020. jún. 1. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
talán a stílus..?
2020. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%

Rajtad vezetik le a felesleges feszültséget.

Szerintem ha tudsz, gyüjts pénzt és ha megvan az érettségi, keress albit és még azon a nyáron munkát is.

2020. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is a stílussal van baj, ahogy szóltál.
2020. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Én sem netflixen nézek filmeket, képzeld. Mondjuk soha nem szedtem le vírust egyik eszközre sem az életem során úgy, hogy újra kellett volna telepíteni. De ezért biztos nem nyeltem volna le senkit. Amúgy meg te már mennyi, de mennyi dolgot tönkretettél életedben, amit a szüleid vettek, mégsem szedték le a fejed érte...Biztos úgy szóltál nekik.
2020. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A stílus, az igaz... Elég bunkón szóltam nekik.. De ha valami rosszat csináltam 12 éves koromtól mindig leszedték a fejemet.
2020. jún. 1. 18:26
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem lenne fejed, nem tudnál írni, tehát életben hagytak. :)

Nyilván te úgy szóltál be, ők meg neked vissza, mert nem tetszett a stílusod. Lépj túl szerintem...

2020. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Jó, csak azon a tabon elég szép/jó emlékek voltak, csak a hülye fejemmel nem mentettem őket le.
2020. jún. 1. 18:31
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

De tableten nincs mit újra rakni ,egy vírus írtott letöltést azt ki írtja.

Én sem netflixen nézem filmeket.hanem youtube,vagy más hasonló oldalon.

2020. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
A stílusoddal van a gond, ez egyértelmű.
2020. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Ök sem örültek, hogy elcseszték nyugi! Plusz nem valószínű, hogy tisztában vanbak azzal, hogy neked mennyire fontos volt ami elveszett. Támadás esetén, szinte mindenki tâmadással védekezik. Tuti frusztrálta őket, hogy elcseszték, de még inkább, hogy kioktattad őket.
2020. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!