Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 2-3 éve már biztosan tudom, hogy csak a fiúkhoz vonzódom. Viszont a szüleim keresztények, és ha szóba jön a homoszexualitás téma valahol, ők mindig olyanokat mondanak, hogy "betegek" meg "ilyenek nem valók a társadalomba". De már nem bírok titkolózni előttük és teljesen kiakasztanak azzal, hogy pár naponta megkérdezik, hogy mi újság a lányokkal, mikor lesz már barátnőm.


17/F



2020. jún. 5. 16:56
1 2
 1/19 Savlekotő ***** válasza:
95%
Ne mond el ha nem akarsz magadnak nyomorító terápiát..
2020. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Drága keresztények: Isten nem ver bottal. Sajnálom, hogy ezt kell tanácsoljam, de ne mondd még el nekik. Valószínűleg rosszul fognak rá reagálni, csak azután coming outolj, ha már nem függsz tőlük. Tudom, hogy nehéz ezt megtartani, de nagyon megszívathatod vele magad.
2020. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Lépjél ki a gyerekkorból, amikor a gyerek úgy érzi, mindent el kell mondnia a szüleinek. Nem. Ez csak terád tartozik.
2020. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

SEMMIKÉPP ne mondd el, kérlek...

Magukat fogják hibáztatni.

2020. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
majd, ha önállóan el tudod magad tartani, ha esetleg kidobnak otthonról
2020. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"SEMMIKÉPP ne mondd el, kérlek...

Magukat fogják hibáztatni."


Miért hibáztatnák magukat? Van egy bátyám, őt is ugyanígy nevelték és ő nem lett meleg. Szóval ha egyformán neveltek, miért kénék magukat hibáztatni

2020. jún. 5. 17:09
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Nincs értelme elmondani, majd akkor, ha lesz párkapcsolatod, és be szeretnéd mutatni.

Homofób szülőknél szerencsés akkor közölni, ha önálló vagy, fenntartod magad minden tekintetben.

2020. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Na, megint egy kereszténygyalázó kamukérdés..."


Bocs, hogy keresztény családba születtem, hidd el egyszerűbb lenne az életem, ha nem lennének azok.

2020. jún. 5. 17:23
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem akkor mondd el, amikor már megteheted, hogy megszakítod velük a kapcsolatot, ha sehogy sem tudják tolerálni. Lehet, hogy én még egy kamubarátnőt is szereznék. (nem átverni valakit gondoltam, valakit, akiben megbízom, és mondjuk kéthetente meg tud jelenni, mint barátnőm) Filmesen gagyin hangzik, de ha az ember meleg, szörnyű tud lenni ha már napi téma lesz a "Miért nincs már nőd fiam, csak nem b*zi vagy??!) Én ezt tenném, még ha nagyon kerülőút is, és hazudnom kell rendszeresen, de közelről tapasztaltam már vérkeresztényeket tönkretenni a saját gyereküket, mert meleg. Megkímélném magam ettől. Mondjuk lehet, hogy az említett tapasztalat miatt nem tudok elfogulatlanul válaszolni.
2020. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Állitólag nővel is jó,miért nem próbálod ki? Lehet hogy bejönne."


Miért próbáljam ki olyannal, akihez nem vonzódom szexuálisan?

2020. jún. 5. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!