Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha már egyszer laktam apukámná...

Ha már egyszer laktam apukámnál de vissza költöztem anyukámhoz de most 2 és fél év után vissza akarok költözni apukámhoz mit tegyek? Félek meg kérdezni erröl a szüleim.

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Gondold at, hogy biztosan a szuleiddel van-e a gond, ha ide-oda koltozol pár évente.
2020. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
mondjad h mind akettőt szereted, ezért szeretnél mindenhol lenni
2020. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nyugodtan elmondhatod ezt nekik, én annó félévente váltogattam, hogy melyiküknél lakok, nővérem meg 2 hetente. Teljesen normális dolog az, hogy mindkettőjüknél szeretnél lenni :)
2020. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

A szövegedből arra következtetek, hogy először anyukádnál laktál, aztán apukádnál, tőle visszamentél anyukádhoz, de most tőle is el akarsz költözni apukádhoz.

Mivel nem tudom ezeknek az okát, így feltételezem, hogy ez azért van (fentebb is céloztak rá), hogy mindkettőjüket szereted. Ez rendben is van. Kérdés, hogy a szüleid (és az esetleges új párjuk) mit szólnak ehhez. Az sem mindegy, hány éves vagy, mert mást tanácsolnék egy tininek és mást egy nagykorúnak, de nem önellátónak.

2020. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Tök normál, szerintem szólhatsz nekik, pláne apukáddal egyeztess, ha hozzá akarsz költözni!
2020. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!