Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem vagyok fontos...

Miért nem vagyok fontos apukámnak?

Figyelt kérdés

Soha nem hív fel. Ha én hívom akkor még mindig kinyomja a telefont. Semmit nem tudd rólam.

Tudom még vannak így egy páran a világban



2020. jún. 12. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Mert egy idióta.
2020. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
81%

Úgy látom nagyon elkeserít téged az apukád viselkedése, teljesen megértem, ha emiatt rosszul érzed magad. Ahogy te is mondtad, valóban vagyunk egy páran a világban akikkel nem foglalkozik megfelelően az egyik másik szülője. Azt viszont sose feledd el, hogy ez nem a te hibád, és én megértelek, hogy választ akarsz találni az ilyen kérdéseidre, ám nem mindig lehet megválaszolni ezeket. Annyit mondhatok, és ezt pontozza le bárki amúgy, de akkor is fenntartom a véleményemet, hogy egy szülő sosem szabadna elforduljon a gyerekétől, főleg nem ilyesmit, hogy nem érdeklődik. Bármi is legyen az életében, erre nincs kifogás szerintem.

Btw nem ismerem részletesen a helyzeted, hány éves vagy? Jól sejtem, hogy akkor nem vele élsz ugye?

2020. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Ha ennyire nem érdekled miért nem engeded el a dolgot? Sose tudom ezt megérteni, valahogy sokkal több energiát áldozunk arra hogy megszerettessük magunkat valakivel aki nem törődik velünk, minthogy arra fordítanánk aki ott van és szeret minket. Valahogy mindenhol azt látom, hogy a gyerekek keresik, üldözik az apjukat aki lelépett, az anyjukat, nagymamát, akár nevelőapát aki meg ott volt, arra tették fel az életüket hogy felneveljék semmibe veszik. Szal sokan azt mondják, köcsög apa, nem foglalkozik a gyerekével, én azt mondom: karma
2020. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom! 😥😥😥
2020. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
75%

Azért hármaska ez elég bunkó komment volt már ne haragudj :D Honnan tudod, hogy mennyi energiát fordít az általad említett személyekre? Most akkor mi is feltételezzük ilyen spekulatívan, hogy te egyike vagy azoknak akikre nem fordítottak elég energiát pedig te nevelted őket?

Ez szerintem semmiképpen nem karma. Hogy várod el bárkitől is, hogy ne vágyjon az apja után. Szeretheted azokat akik felnevelnek téged, de attól még vágyhatsz, és haragudhatsz és számon kérheted és bármi az apádra/apádat!

2020. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Nehéz,de van előnye amire koncentralj.


Aki téged nem.keres, ne eroltesd rá magad.


Az az ő baja,ha n.ker3s majd később fog.

De remélhetőlear feleslegesen.

2020. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Mert rossz ember sajnos.:(
2020. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Honnan a retekből tudnánk? Sem téged sem őt nem ismerjük.
2020. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Gimis vagyok, és nem él velünk.

Nevelő apám soha nem. Is volt nem is lesz!

De ha lenne is nem tudnám. Elkepzelni hoyg olyan szoros viszony alakuljon ki köztunk. Már majdnem felnőtt vagyok.


Csak rosszul esik amikor látom hoyg más apa elviszi a gyereket pl pizzazni és beszélgetnek. Most nem kell itt nagy dolgokra gondolni. Nem azt kérem hoyg vigyen el Németországba!! Ertitek

2020. jún. 12. 23:04
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod írj! 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥
2020. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!