Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha állandóan a...

Mit tegyek, ha állandóan a Balatonra kell menni nyaralni és full unalmas az egész?

Figyelt kérdés
Apám egy olyan helyen dolgozik, ahol van céges nyaraló, és folyton oda kell menni 14 napra. Már 3x voltunk, és már második alkalommal is szét untam az agyam. Van apámnak egy munkatársa, akivel jóban van az egész család. Ők akkor mennek, amikor mi. Van annak az embernek egy 10 éves fia, aki az én 12 éves öcsémmel nagyon jól elvan. Én meg vagyok egyedül. Semmi nincs már ott azon a kerva Balatonon. Már nagyon unalmas. Itthon nem hagynak a szüleim, mert már ki van fizetve az a rákos nyaraló. Nem értem én se, miért kell mindig odamenni, amikor szétunon magam. A többiek élvezik, csak én nem.
2020. jún. 15. 20:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%

Meg mondtad nekik, hogy nem akarsz menni?


Esetleg az nem lehetséges, hogy meghívd egy barátod?

2020. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%
Megyek helyetted szivesen.
2020. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
23%
én beleszarnék a csomagtartóba a szüleim cucca közé, és egész héten röhögnék ahogy azt találgatják hogy került oda a kaka, de persze ezt én szoktam, te kitalálhatsz mást is
2020. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is hasonlóan unatkozik a legnagyobbam a kistesóival egykorú gyerekes haverjainkkal. Én azt tudtam erre kitalálni, hogy elhívtam a barátnőjét is magunkkal.
2020. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
Mikoor mentek? Majd beírom a naptárba és sajnálni foglak a távolból... 😂😂😂😂😂
2020. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
49%
Maradj otthon aztan poshadj meg a panelba. Szegeny, milyen gondjaid vannak, mar megint a balatonra kell menni nyaralni.
2020. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerű fizesd be az egész családot oda ahova te akarsz menni. Jaa hogy ez nem opció? akkor így jártál. Tudod mit cseréljünk. Elmegyek helyetted unatkozni te meg dolgozz helyettem egész nyáron oké?
2020. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
47%
Itt Somogy megyében vannak 10-12 éves gyerekek akik még a Balatont se látták.
2020. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
61%
Hát ne menj... vagy lánccal húznak maguk után, vagy mi ?
2020. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
1%
Menjetek a Kolping hotelbe.
2020. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!