Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadták a szuleitek...

Hogy fogadták a szuleitek mikor bejelentettetek, hogy elkoltoztok otthonrol, vagy hazasodtok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Mégis hogy fogadták volna?

18 évesen Bp-re költöztem, mert egyetemre jártam. Ezen nem volt mit "fogadni", természetes, magától értetődő dolog volt. Onnan már nyilván nem költöztem haza, amikor végeztem, hanem lett munkahelyem, kolesz helyett pedig albérlet.

Amikor pedig közöltem velük, hogy férjhez mentem, akkor sem volt semmi különös, szerintem ez mindenkinek a magánügye.

2020. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azert merult fel a kerdes bennem, mert most en is hazassag es koltozes elott allok es ha szoba hozom, akkor kikerekedik a szemük es ugy néznek ram, mintha meg mindig gyerek lennék.
2020. jún. 18. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nehezen. De minden barátomnál ez volt.
2020. jún. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nálunk mikor összeköltöztünk csak az volt nekik eleinte furcsa, mivel előtte otthon laktam, aztán nagyon megszerették a párom, mikor bejelentettük, hogy összeházasodunk nagyon boldogok voltak :)
2020. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Én sem értem a kérdést. 18 évesen alap volt, hogy függetlenedek. Azóta nem is laktam otthon.
2020. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
25 vagyok már, sosem laktam külön, ezért nehéz nekem, 18 evesen meg el se tudtam volna kepzelni, hogy elkoltozzek, de persze minden elet mas.
2020. jún. 19. 09:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesnek vették. Kisvárosban nőttem fel, ott az volt a normális, hogy amint felnőtt lesz a gyerek elköltözik a párjával. Anyám is 18 évesen elköltözött, nagyanyám is, apám is, unokatestvérem is, keresztanyám is, mindenki. Nem lepődtek meg, hogy 19 évesen elköltöztem. Bár azt fájlalták, hogy messzire költöztem, és így ritkán találkozunk, de magát a különköltözést teljesen természetesnek gondolták.
2020. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

,,Menj, egy hónap után meg fogsz dögleni."

Kb így.

2020. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!