Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi baja lehet...

Szerintetek mi baja lehet apukának, hogy folyamatosan a melegekkel van elfoglalva és folyton szidja Őket? Meg mintha attól tartana hogy én is az vagyok?

Figyelt kérdés

Én maximálisan elfogadom a melegeket, de én magam full heteró vagyok...

Szerintem az a szint már kóros, amilyen szinten apukám homofób.

Amúgy minden más tekintetben egy kedves, elfogadó ember.

Rasszista sem volt soha... Tudom, hogy így ismeretlenül, komolyabb jellemzés nélkül nehéz elhinni, hogy a homofóbia ellenére lehet ilyen.

De higgyétek el...


Sokszor viszont teljesen más beszélgetéseket is elvisz a homoszexualitás irányában és mindig hosszadalmasan elmondja, hogy mennyire nem normális dolog, stb.

Én ebben nem értek vele egyet, de neki azt mondom hogy igen, hogy minél hamarabb letudjuk a témát.

Egyébként meleget sem bántana soha, tudja hol a határ, csak nekem meg anyámnak mondogatja ezeket otthon...

Sokszor utalt rá, hogy szerezzek barátnőt, stb.

Szerintem valamiért sokáig attól tartott, hogy meleg vagyok (egyébként engem akkor is szeretne, de ettől függetlenül nem tudná teljesen elfogadni, szeretné ha nem lennék az), viszont már egyszer volt barátnőm, aki néhányszor nálunk is aludt...

Ennek ellenére még most is gyakran előveszi a témát és mondogatja, hogy ezek a b*zik így meg úgy, miért kell felvonulni, miért nem lehet a 4 fal között, stb.

Ami még furcsa, hogy egy bizonyos skálán relatíve gyakran változik a véleménye, egészen attól hogy "ezek a rohadt b*zik" odáig, hogy "attól hogy meleg még lehet teljesen normális ember, nem tehet róla hogy betegnek született"... De teljesen pozitív vagy XXI. századi véleményt még sosem fogalmazott meg róluk és ezek váltakoznak, néha visszatér ahhoz, hogy "ezek a rohadt b*zik...".



2020. jún. 23. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

"Ennek ellenére még most is gyakran előveszi a témát és mondogatja, hogy ezek a b*zik így meg úgy, miért kell felvonulni, miért nem lehet a 4 fal között, stb."


Igaza van apádnak

2020. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy valaki állandóan nyomatja neki a melegpropagandát, pl. a munkahelyén. Vagy olyan, akinek nem szólhat vissza. Aztán otthon jön ki belőle.

Ne foglalkozz vele.

2020. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonymousreview60 ***** válasza:
87%
Vagy látens homoszexuális (kevésbé valószínű) vagy csak valami miatt frusztrált, és így adja ki a feszültséget. Bár ez a skálán ingadozás gyanús. Ha nem lenne érintett valahogyan, szerintem nem térne mindig oda vissza.
2020. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is vagy van valami személyes érintettség, akár kamaszkori elfolytás/ frusztráció vagy pedig a stresszt kezeli olyan módon, hogy ebben a témában csapódik le nála. Vagy pedig mindkettő.
2020. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Tisztázd vele, hogy te nem vagy az. Szerintem semmi ciki nincs abban, ha kerek-perec megmondod apádnak, hogy: figyelj, ha esetleg azért mondogatod ezt, mert arra gyanakszol, hogy én is meleg vagyok, akkor csak mondom, hogy ez nem így van. Nem vagyok meleg, megnyugodhatsz.

Amúgy felhívhatnád apád figyelmét rá, hogy sok meleg nagyon is ért a nők nyelvén, kedves, udvarias, figyelmes pasi, akiket a nők nagyon is csipáznak.

2020. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem elégedett a saját életével.
2020. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván van valami alapja nála. Legfőképpen azok viselkednek így, akik maguk sem fogadják el, hogy belül bizony bennük is van valami melegség. Tapasztalat. Meleg pasi vagyok és bizony láttam már párat, aki sok év után borított, vagy éppen félrejárt otthonról. (mondjuk inkább biszex, de ezt sem vallja be magának)
2020. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem b u z i. Én se bírom a melegeket, de nem szidom őket állandóan, sőt nem is kerülnek igazán szóba. Pedig itt nálunk nagyon sok van, de legfeljebb röhögünk néha, amikor olyat látunk, aki nagyon ki van festve, vagy úgy jár, mint akit éppen seggbe d....tak. Szerintem nem normális, hogy valakinek állandóan ez a témája. Az Amerikai szépség c. film jut az eszembe, amelyben a srác apukája állandóan gyanakodott a srácra, hogy meleg, aztán kiderült, hogy ő az.
2020. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg apukád meleg, mint a kályha :/ eddig akárhány ilyen emberrel találkoztam, mindig kiderült előbb-utóbb.
2020. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Faterod valszeg látens homokos, csak egy önmagát ek nem fogadó meleg van így rákattanva a melegekre
2020. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!