Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok, ha megtudnáto...

Mit reagálnátok, ha megtudnátok, hogy mind a két szülőtök a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

(csak elméleti kérdés)


Tehát tegyük fel, hogy tisztességesen felneveltek, minden rendben volt. A kettőjük kapcsolatába nem láttál bele semmit, de úgy tűnt, mintha csak nagyon jó barátok lennének. Egyikőjüknek sem volt egyébként soha titkos szeretője. Viszont valahonnan megtudnád, hogy apukád igazából meleg, anyukád meg leszbikus. Mit tudom én, valaki elszólta magát, és már muszáj volt kimondani, vagy bárhogy máshogy, de a lényeg, hogy rájöttél. Ekkor megtudod, hogy ők csak azért lettek egy "pár" mert akkoriban nem voltak elfogadottak a homoszexuális kapcsolatok, ott volt a szülői nyomás, illetve az, hogy "illett" gyereket vállalni. Viszont gyereket mind a ketten akartak amúgy is, tehát az az egyetlen, ami nem száz százalékos külső kényszer miatt történt.


Változna róluk a véleményed, ha ezt megtudnád? Mi lenne a reakciód?



2020. jún. 24. 22:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Megpróbálom leírni a valószínűsíthető reakcióm:


"Hogy mivan?"

2020. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
99%
Először valószínűleg meglepődnék és megkérdezném, hogy viccelnek-e. De egyébként elfogadnám és nem lenne vele probléma. Kéne egy kis idő, hogy feldolgozzam, de amúgy tényleg teljes mértékben elfogadnám és nem néznék rájuk máshogy.
2020. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Leszarom. Ő dolguk.
2020. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagyon érteném, hogy hogyan hoztak össze engem.
2020. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Erre nyilván akkor lehetne korrekt választ adni,ha az ember belekerül az adott szituba.Biztos hogy össze lennék zavarodva már csak az LMBTQ emberekhez való viszonyulásukat alapul véve,illetve

meglepődnék és idő kéne hogy feldolgozzam,de részemről nem lennének ettől kevesebbek.

2020. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Elmondanám nekik, hogy én is. :D
2020. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%

Őszintén érdekelne, hogyan dugtak mégis egymással.

Én nem tudom mit mondanék erre, hiszen nyilvánvaló, hogy nálunk nem ez van. De aki ilyen deviáns, beteg közegben nőtt fel, annak ez számít normálisnak.

2020. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván meglepődnék a helyzet abszurditásán, de egyébként nem vágna földhöz, elfogadnám.
2020. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván ezt így nem lehet megmondani, hogy még is hogy reagálna rá az ember, mert más elképzelni a szituációt, és átélni... Viszont egy idő után én szerintem biztos elfogadnám. Mondjuk az, hogy mennyire "sokkolna", az függne attól, hogy a szüleim házasságát eddig hogy láttam. Mármint úgy gondoltam mindig a szüleim kapcsolatára, hogy "milyen jó, hogy még ennyi idő után is szerelmesek" vagy pedig úgy láttam őket, mint akik csak megszokták az egymással élést/szimplán jó barátok. Szóval az, hogy mi lenne a reakcióm, az nagyban függne attól, hogy eddig hogyan gondoltam a kapcsolatukra. Viszont a te általad említett esetben... Nem is tudom, szerintem a véleményem nem változna róluk, és ha nem is rögtön, de megbarátkoznék a gondolattal.
2020. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Végre megérteném, hogy minek vannak még együtt annak ellenére, hogy kb. haverként viselkednek egymással + veszekednek minden egyes nap, valamint én is elmondanám, hogy én sem vagyok heteró. :D
2020. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!