Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van az apámból. Ki...

Elegem van az apámból. Ki bírná ezt ki ép ésszel?

Figyelt kérdés
Borzasztóan elegem van az apámból. 21 éve keseríti meg az életemet, anyám halála óta. Érzelmileg sosem törődött velem, egy nárcisztikus, önző ember. Nem lehetett vele soha beszélgetni, nem tudok vele őszinte lenni, elmondani neki dolgokat. Ha el is mondok neki valamit, nem mond semmit, hallgat. Három éve egy párkapcsolatomat is tönkre vágta, iszonyatosan viselkedett, akkori párom miatta dobott ki. Ha összeveszünk, képes a fejemhez vágni hogy én akkor itt hagytam, és milyen szar volt neki egyedül. Szerinte megérdemlek minden fájdalmat amit exem okozott azért, mert őt akkor itt hagytam. Ki a fene mond ilyet a kölykének?! Sajnálom hogy haszonélvezetije van a lakásomon, mert már rég kidobtam volna. Megpróbálok valahogy összegyűjteni albérletre, és idővel elmenni, mert nem bírom tovább idegekkel. Egész nap cseszeget, nekem kell boltba mennem, mindent intéznem. Más rokonunk nincs. Sajnálom hogy hosszú volt, de jólesett ki írni magamból.
2020. jún. 26. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, aztán felejtsd el.
2020. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom a szitut. Spórolj és próbálj meg addig máshova költözni, amíg nem jutsz a lakáshoz. Viszont azért arra figyelj, hogy jogilag ő van erősebb pozícióban a haszonélvezetivel, szóval ha nagyon eldurvul a dolog akkor akár ki is dobhat.
2020. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ezért húzom meg magam, mert sajnos tényleg így van, akár birtokvédelmit is kérhet ellenem, hiába vagyok a lakás tulajdonosa. Rosszul vagyok ha már csak hozzám szól. Amilyen szerencsém van, 100 évig fog élni, pedig gyógyszerre iszik. Semmi baja nincs.
2020. jún. 26. 19:04
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, én is nagyon rossz családi körülmények között nőttem fel, 32 éves vagyok, saját családom van, de még a mai napig bánt, hogy mi volt korábban, pedig már 19 éves korom óta nem élek a szüleimmel, egyikkel sem, mert egyébként elváltak.

Kitartást kívánok neked, amint tudsz, költözz el és legyél nagyon boldog! És ne érezz lelkifurdalást a külön élet miatt és azért sem, ha utána akár nagyon keveset találkozol apukáddal, vagy egyáltalán nem.

2020. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Lépj le. Egy lakás nem ér annyit, hogy tönkretedd az életed miatta.
2020. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott! A ház a tiéd, egyszer majd meghal és visszamehetsz. Ha kizárod őt az életedből, úgyis megöli a saját mérge... Amúgy meg...

Házad lehet még másik, de az életedet és az éveidet semmi sem adhatja vissza.

2020. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De nincs pénzem albérlet kaucióra pl. Meg én menjek el a gyönyörű lakásomból? Menjen ő a temetőbe, úgyis öreg már....
2020. jún. 26. 19:47
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
ez azért nagyon ronda beszólást volt tőled, kérdező..
2020. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tölts el vele egy hetet. Egyszer egy veszekedéskor azzal fenyegetett meg, hogy megfojtja a kutyámat. Szeretnem kéne ezek után?
2020. jún. 26. 20:19
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

nem. de a halálát se kívánd.


(az anyám engem akart megfojtani egy veszekedés után, szóval értelek..)

2020. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!