Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám miért neheztel rám...

Édesanyám miért neheztel rám azért, mert jövőhét végén találkozni akarok egy lány csoporttársammal?

Figyelt kérdés

Jövőhét szombaton lesz a 21. születésnapom, és az egyik lány csoporttársam szeretne velem találkozni vasárnap, aztán ezt ma bejelentettem Anyámnak.


Fontos infó, hogy ez a csoporttársam Debrecenben lakik, én pedig Szolnok megyében lakom, így nekem fel kéne utaznom, ami nagyon maximum egy 1.5 órás út tömegközlekedéssel (vonat+busz)


Anyám szerint a lány csak kihasználna, meg hülyít, közben egyáltalán nincs így, nem is akarok tőle semmi komolyat, csak beülni hozzá beszélgetni (volt, hogy szorgalmi időszakban áthívott teázni meg filmezni, egész jól elbeszélgettünk)


Közöltem Anyámmal, hogy nem akarok ettől a lánytól semmit, viszont érezteti, hogy nem igazán örül annak, hogy jövőhét vasárnap elmegyek itthonról.


Egyébként egy nagyon itthon ülős típus vagyok, szinte nem is szoktam eljárni szorgalmi időszakban sem szórakozni, ritkán szoktam átmenni itt helyben 1 - 2 ismerősömhöz beszélgetni, vagy videójátékozni. Illetve, barátnőm sem volt még, és a közeljövőben nem is szeretnék.



2020. jún. 28. 14:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Az a baja, hogy a lányokhoz vonzódsz és titkolod.
2020. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1# Fiú vagyok, nem lány. :D
2020. jún. 28. 14:31
 3/21 anonim válasza:
100%
Édesanyád kontrollmániás. Azt szeretné, hogy azt csináld amit mond. Ha mégsem így cselekszel a végén lelkileg fog befolyásolni. Ideje nem azzal foglalkozni, és úgy pattogni, ahogy éppen neki megfelel. Le kell magasról... és leszakadni végre. :D
2020. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
20 éves vagy. Mi a kérdés?
2020. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Biztos, hogy mindjárt 21 éves vagy...?
2020. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg eléggé kontrollmániás, viszont ez korábban sokkal rosszabb volt. Amikor bekerültem az egyetemre, és kollégista lettem, minden héten, kétnaponta felhívott telefonon, hogy mi újság.


Aztán nekem is elegem lett belőle, hogy nem hagyott pihenni az órák után, így szimplán kinyomtam a telefont rá, hogy órám van, és végül rájött, hogy nem szeretnék vele beszélgetni kétnaponta, így normál szorgalmi időszakban csak hétvégén találkozom vele.

2020. jún. 28. 14:54
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Veled is súlyos bajok vannak, és anyáddal is. 21 évesen ilyen kérdéseknek egyik oldalról sem lenne létjogosultsága.
2020. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 Szerintem egy teljesen korrekt kérdést tettem fel, hogy Anyámnak mi a problémája azzal, hogy egy lánnyal szeretnék találkozni..
2020. jún. 28. 14:57
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Ne már, ne engedd, hogy beleszóljon! Főleg ne nő ügyekkel kapcsolatban. Később, ha lesz komoly párkapcsolatod, abba is durván bele akar majd szólni. Már most állítsd le, nyugodtan mond meg neki, hogy köszi az aggódást, de te tudod, mi a jó neked.
2020. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9# Nyilvánvaló, hogy megakadályozni ebben biztosan nem fog, mert én is szeretnék találkozni vele, csak nagyon furcsállom azt, hogy amikor szóba hozom a lányokat, mindig átvált defenzív üzemmódba (Fél várossal lefeküdt, ki akar használni stb.)
2020. jún. 28. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!