Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kéne közölnöm apukámmal...

Hogyan kéne közölnöm apukámmal, hogy megint elromlott amit már megcsinált, de nagyon mérges volt érte?

Figyelt kérdés
Az ablakomban lévő vasalatok már egyszer szétcsúsztak/eltörtek (nem tudom annyira) fél éve, akkor nagyon mérges volt és soká, de megcsinálta. Most megint ez történt és nem tudom becsukni bukóról az ablakot meg teljesen kinyitni. Nagyon félek a reakciójától, de szerintem nem az én hibám mert ez egy nagyon régi fa ablak és igyekszem rá vigyázni. Szakemberre nincs pénzem.

2020. jún. 28. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Várd meg, amíg jó kedve lesz és akkor közöld a hírt.


Teljesen megértelek, az én apám is egy Mekk Mester, plussz, ha valami elromlik miközben használom, az miattam van, de ha az ő keze alatt romlik el, akkor is én vagyok a hibás, mert rosszul kezeltem...

2020. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
A használatból és a tárgy korából eredő hibákért téged csesz le, elég ostoba apád van. Mégis hogy máshogy nyiss ablakot? Nem ezen kéne dühöngeni. Nyugodtabb állapotában mondd el, de nincs oka téged elővenni érte.
2020. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Várd meg még nyugodt /jó kedvű.

Ha volt vihar, akkor esetleg mondd neki, hogy becsapta a szél, vagy huzat miatt becsapódott. Tudom nem a legjobb megoldás, de így lehet elkerülheted a lecseszést.

2020. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!