Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlreagáltam vagy jogos a...

Túlreagáltam vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Múltkor (még a karantén előtt) Pesten jártam a családommal. Városnézés közben apámat megszólította egy külföldi, angolul. A családból csak én beszélek angolul, de én nem hallottam amikor megszólít minket, mert távolabb álltam. Azt hiszem fotóztam a túlpartot talan. Mindegy is. Apám meg megragadott és erővel áthúzott, és odatolt a túrista elé. Aki persze meglepődött, teljesen le volt döbbenve. De a többi járókelő is látta. Teljesen megalázó volt, nagyon feldühített. De apám szerint ez hülyeség, feleslegesen háborgok.


Szerintetek? Ti hogy reagáltatok volna abban a helyzetben?



2020. júl. 1. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Jogos a felháborodásod. Amit tett az nem volt normális,simán szólhatott volna hogy segíts, mert fordítani kéne.
2020. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
A többi járókelő biztosra veszem, hogy magasról tett rá, mit műveltek ott. De apád valóban szólhatott volna.
2020. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Jogos. De 4 hónapja történt sérelmen kattogsz még mindig?
2020. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nyugi. Csak szeretném tudni vajon igazam volt-e. Nem ez volt a prioritas az elmult 4 hónapban. Most meg épp eszembe jutott és volt is 5 percem, kiírtam.
2020. júl. 1. 13:34
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Azóta ezen pörögsz? :D
2020. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Banyek he :) az hogy emlékszem valamire meg ezen kattogok 0/24 az nem ugyanaz :P
2020. júl. 1. 13:39
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Megkérhetett volna normálisan, de túlreagálod.
2020. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez tipikus olyan reakcio egy szulotol, mintha még most is kisgyerek lennel hehehe, de csak ijedteben csinalta ezt, nem akart lealazni. Csak annyira be.art, hogy hozzaszoltak angolul, hogy ijedteben teged kapott maga ele pajzsnak. Tisztara anyam is ezt csinalta volna velem:-), de en ezen nem lepodnek meg. Vigyorogtam volna es angolul mondtam volna she is crazy...
2020. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az első mondattal rátapintottál a lényegre. Ez a megijedt dolog is stimmel, lehet a szitu volt számára ismeretlen. Nemhogy Pesten, emberek között sem szokott járni sűrűn. Nekem sajnos nincs ilyen jó reagáló képességem hogy elüssem ilyennel a dolgot
2020. júl. 1. 13:53
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem jogos.

Apád nem látta,hogy le volt döbbenve a turista?

2020. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!