Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám átment prostiba....

Édesanyám átment prostiba. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Konkrétan aljas mód előretervezve azt akarta hogy én tartsam el a fizetésemből, úgy hogy ő már nem dolgozik többé. 50 pluszos nőről beszélünk, akinek folyamat volt munkája egész életében.

Konkrétan azt szerette volna, hogy én atveszem az ellátását, a dolgainak az intézését egyik napról a másikra. Menjek el ide oda amoda, mert ő nem ér rá. Elkezdett gyerekesen viselkedni, felmondott a munka helyén, összejött valami olyan alakkal aki kihasználja, de ha bármi rosszat mondok neki hogy kihasználja meg ilyenek, akkor bizony szégyeljem magam.


Most ilyenkor mit lehet tenni?



2020. júl. 1. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
marha egyszerű, nemet mondasz neki. dolgozzon, 50 évesen mi a fenét akar??? nyugdíj még messze van.
2020. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nemet kell mondani. Valószínűleg fenyegetni fog rokon tartással, de azt úgy se ítélik meg lustaságra.
2020. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Ennyire megártott a meleg? vagy ennyire sokat ittál? vagy ennyire felbőszültél? hogy olyanoktól képzelődsz, amit max. te akarsz? de egy értelmes ember nem:DD
2020. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%

Jah, azt hittem szószerint.

Az enyém azt csinálta, miután már nem nagyon talált magának semmilyen alakot aki eltartsa... Nem kívánom senkinek.

2020. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ember, nem érek én rá vicceket meg troll kérdéseket kiírni, ez többről szól. Ő már felepitett magának sok dolgot, amelyek most valós veszélynek lettek kitéve, hogy azok semmivé vagy egyszerűen tova vesznek. Nem tudok mit csinálni, nem lehet mondani semmi értelmeset, nem lehet neki bármi tanácsot adni.
2020. júl. 1. 19:09
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Kamu.
2020. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonymousreview60 ***** válasza:
86%
Nem vagy köteles eltartani. Ha elveri a lakásának árát, az az ő dolga.
2020. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Próbálj beszélni vele, de mindenképpen mondj nemet.

Mondjuk nem ezt hívják prostinak.

2020. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
10%
#tutikamu
2020. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy köteles eltartani. Innentől kezdve egy szimpla "nem"-el le lehet zárni a témát.
2020. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!