Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Edesanyam mennyire beteg agyilag?

Edesanyam mennyire beteg agyilag?

Figyelt kérdés
elmegyek a wcre es megnezi hogy hagytam ott. pedig csak vendegsegbe jottem hozza...

2020. júl. 4. 14:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha vendégségbe jársz hozzá, akkor nem mindegy? Örülj annak, hogy önálló életed van, és nem minden nap szembesülsz ezzel!
2020. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem adtál volna okot rá, akkor kitárt hogy még felnőtt korodvan is ezzel foglalkozzon. Lehet te voltál túl igénytelen
2020. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%

Jézus ezek a kommentek...

Pisilje össze magát az anyukájánál vagy mi? :D

Látom te nem tudod milyen módokon alakukhat ki vesekő...


Szerintem ebben csak az van, hogy mivel külön laktok, nagy rendet akar statuálni a házában és ha valamit nem úgy csinálsz, ahogy nála van, akkor éreztetni, hogy nála milyen csocsipacsi van, és "rendre" utasít, hogy azt nem úgy kell.

Nem tudom milyen a kapcsolatotok, milyen volt, de ez olyan eset, amikor fitogtatni akarja valaki, hogy "nála már pedig rend lesz" és meg is nevel téged rá, ne hozz rá szégyent, ha nem úgy hagytad ott ahogy illik, ahogy kell.


Ne vedd kritikának, ha szól, hogy nem hajtottad le vagy fel az ülőkét, exem tesója nincs például megnevelve arra, hogy mivel nő oldalubb háztartásban van, le kellene hajtania az ülőkét.

Nagyon kínos lesz, amikor majd a barátnőjével összeköltözve ezen fognak vitázni.

Anyukáját ilyenek nem érdeklik, de ő olyan nő is, hogy csak na... :D

2020. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire. Sajnos egy darabig nekem is mennem kellett a gyerekem után, ha nem akartam egni a következő wc látogató után.
2020. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Máskor kendd össze a csempét kaksival, hogy legyen oka nézegetni.
2020. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Kedves 4, visszatartott vizelettől soha nem lesz veseköved, ugyanis nem a versben pang a nem ürített vizelet, de ne zavarjon.
2020. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván oka van rá, és ezt neked jobban kell tudnod, mint nekünk. Ha mindig rendben fogod hagyni, akkor majd nem fogja ellenőrizni. De ha ennyire becsülöd, hogy egy normális embert nyilvánosan agybetegnek nevezel, akkor nem kell hozzá menni. Garantáltan nem fogsz neki hiányozni.
2020. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.


Ha párszor a csésze mellé szartál, akkor ezen nem kell csodálkozni.


Ha mindig tisztán hagytad magad után a wct, akkor meglepő a dolog.

2020. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 7:

Orvosok megmondták egy ismerősömnek, hogy a visszatartott vizeletnek a felcsapódó gőzéből lett veseköve, neki tilos is visszatartania már :)

2020. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

"visszatartott vizeletnek a felcsapódó gőze"


🤣🤣🤣🤣🤣

2020. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!