Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos a felháborodásom, ha az...

Jogos a felháborodásom, ha az anyám szakítás után találkozik az exemmel, és kibeszéli a kapcsolatomat és hogy miért lett vége?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolat közepén és nagyon kényelmetlenül éreztem magam, amiért túl jóban lett az anyám a barátnőmmel, de mióta szakítottunk, még jobban idegesít ez. Anyámat nem érdeklik az én érzéseim, még ő van megsértődve, hogy milyen jogon akarom én távol tartani a barátnőmtől, meg hogy én csak ne oktassam ki. Rohadtul ideges vagyok emiatt. Képtelenség megértetni vele, hogy hol vannak a személyes határok, és hogyan ne lépje át azokat.
2020. júl. 10. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jogos, elég bizarr, hogy kibeszélik a kapcsolatot. Nem is hallottam még ilyenről.
2020. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem azzal találkozik, akivel akar, semmilyen személyes határt nem lép át addig, amíg nem akar újra összehozni titeket vagy téged is magával rángatni a találkozóikra. Ha nem anyukádról, hanem az exeddel közös barátotokról lenne szó, akkor is így ki lennél akadva?
2020. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha a kapcsolatunkról beszélne, akkor igen. Senkinek semmi köze hozzá, én se beszélem ki őt.
2020. júl. 10. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Jogos,anyád egy szaralak. Szerintem ne nagyon beszéljél vele,érezze,hogy mekkora idióta.
2020. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Na ez elég fura. Nem tudom hogy ilyen emberek melyik bokron teremnek egyébként, mint anyud.

Persze, hogy jogos a felháborodásod.

2020. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Majd 20 év múlva 2 pálesz között itt fogsz sírni, hogy jajj nem találsz nőt, megbántad hogy otthagytad életed szerelmét blabla. Ismerjük már a férfiakat.
2020. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

a barátnőd se százas, ha anyáddal traccspartizik. szakítottatok.

maradjanak jóban - mert miért is kéne nekik egymást utálni -, de megfelelő távolságtartással

2020. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
6-os te milyen frusztrált alak lehetsz már... :) Gondolom, magadból indulsz ki.
2020. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Baratnod ezek szerint vagy szeretne meg toled valamit vagy mossa magat hogy nehogy rossz fenyben tunjon fel (ez olynakor tipikus, ha te hagytad ott) vagy valoban nagyon jo baratnok lettek anyukaddal es nehezen tudja meg elkepzelni, hogy tobbe mar nem lesz olyan eros a kapcsolat koztuk. Ez utobbira csalason belul sok pelda van rokon srac baratnoi volt hogy evekig az anyjukkal joban maradtak es talalkozgattak. Az elejen persze a fiaval a parkapcsolat is szoba kerult, de ott egyreszt az anya nem mondott vissza semmit a fianak es nem is hibaztatta vagy hasonlok. Tenyleg az anya es a baratno kapcsolata par evvel tulelte mindig a fiuval a parkapcsolatot. De ennyi.

Nalunk a tesom volt ferje miutan nagyon szemet volt a tesommal es a tesom valni akart, akkor jott mosakodni a csaladhoz, hogy de igy ugy hazudik a tesom. Aztan kesobb kiderult nem a tesom hazudott, na akkor a csalad is leepitette.


Szoval amig anyad nem csesztet, ddig hagyd rajuk. Hatha baratnod igy hamarabb feldolgozza a szakitast. Ha azonban anyud neked esik akkor kerdezd meg megis ki a gyereke a lany vagy te?

2020. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha anyádnak annyi intelligenciája nincs, hogy nem adja ki

a saját gyerekének a magánéletét, akkor ne mesélj el

neki soha többet, semmit a barátnőidről, a magánéletedről.

Ha kérdez, terelj, beszélj másról, kérdezz róla, az ő

problémáiról, stb.

De a te szerelmi életed az ő számára legyen tabu.

Ezt a pároddal is beszéld meg: anyádnak kettőtökről,

meg hogy mikor, mit csináltok, hová mentek, miről beszéltek: soha, semmit.

2020. júl. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!