Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az apám, valaki ötlet...

Utálom az apám, valaki ötlet hogy mit csinàljak?

Figyelt kérdés

Szóval pár évvel ezelőtt kezdődött ez az egész hogy folyton lehurrog mindenbe és mondja hogy semmi nem lesz belőlem meg hogy elhízok, egészségtelenül étkezem. Magának mindent meg vesz kerüljön bármennyibe, viszont ha nekem kell valami húzza a száját.

Állandóan fenyeget és hogy 18éves koromba kidob. Anyámmal is beszéltem erről de természetesen nem ért egyett. A barátnőim már nem jönnek hozzám mert félnek tőle ahogy én is. Elköltözni nem tudok mert kiskorú vagyok.


2020. júl. 16. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Ne aggódj, attól, hogy 18 leszel még nem fogsz tudni elköltözni.
2020. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Anyukáddal szépen üllj le négyszemközt, és mond meg neki, hogy itt az ideje, hogy végre anyaként funkcionáljon, és az édesapádat ne pénzeszsáknak tartsa, hanem apaként. És ha már ennyire elrontotta az egész apa-gyerek kapcsolatot, akkor ideje helyre is tenni. Ahogy nem csak téged kéne, hanem az elvadult apádat is.


Szóval, itt volna az ideje, hogy végre azt tegye amit egy feleség-anya alapvető dolga lenne, hogy a helyzet idáig ne fajuljon el.

2020. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Haha, gondolod, az ilyen "anyák"-kal lehet beszélni?
2020. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
3 Megpróbálni mindent lehet, aztán vagy észbe kap a néni, vagy nem, minden esetre a családja már széthullásnak az utolsó fázisában van-de még mindig nem lehetetlen, ha tesz érte valamit, hogy legalább hasonlítson egy normális családra, mint ahol a 16-22 éves gyerekek rajonganak az apjukért, tisztelik, és becsülik.
2020. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*gyerekek -nekem gyerekek valójában felnőttek már..
2020. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
Viccesek a válaszok. Az apa az agresszor, de az anyát támadják. Tipikus mindig-minden a nő hibája hozzáállás...
2020. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
16%
Addig örülj míg van apukád :) én nevelőszülőkhöz kerűltem es hidd el hogy nkm nagyon hianyzik a csaladom..szoval örülj nki h van apukad;)
2020. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj nyelvet, sportolj, és a 18. szülinapodon irány a sereg!
2020. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
6 A fazon a nő mellett vált ilyenné. Ha eredetileg agresszor lett volna nem kezdett volna vele a nő. Pont.
2020. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
"A fazon a nő mellett vált ilyenné" És erre a csodás következtetésre pontosan melyik információk alapján jutottál? Mert az ugye kizárt hogy a pasas eleve agresszor volt, és lenyomható nőt keresett maga mellé...
2020. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!