Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is ilyen fagyos a...

Másnak is ilyen fagyos a kapcsolata az apjával? Nem tudja tisztelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves vagyok és olyan kérdésem lenne hogy másnak is ilyen-e a családja. Apám sehogyse tudom tisztelni, egész nap gépezik, nem nagyon csinál semmit. Nem tud barkácsolni se, az órában az elemet is egy év mire kicseréli pl. KB. Kevesebb mint fele annyit keres mint anya, sose vásárolt még be. Egy rántottát se tud csinálni, ha nincs anya, kolbászt tunkol majonézzel, pedig amúgy túlsúlyos is. Nekem olyanokért szól be vagy üvölt, mert nem egyenesen ülök a széken vagy mert egy tányér az asztalon maradt, de ő borostásan meg koszos trikóban flangál. Ezek viszont nem zavartak mert én régen nagyon jóban voltam vele, de most már egyre rosszindulatúbb. Pl. Meglett a jogsim de mivel nem abban a városban vizsgáztam ahol ő akarta így megharagudott meg olyanokat sorolt a hátam mögött hogy olyan szarul vezetek hogy sose lesz jogsim. De öcsémnek is keresztbe tesz néha, pl. Lakást ujitunk fel és direkt lemondja a munkást, mert hogy haragszik tesómra.


Ezek nem nagy dolgok, nem vagyok miatta lelkisérült, csak kíváncsi vagyok hogy más apja is ilyen passzív? Anyum öcsém jobban szereti, így eléggé zavar hogy már apummal se jövök ki.



2020. júl. 21. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Bort iszik, vizet prédikál. Nem csoda ha az ilyen ember nem kap tiszteletet.
2020. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is ilyen volt a kapcsolatom az apámmal. Szerintem rengeteg családban hasonló a helyzet sajnos.
2020. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is hasonló, de szerencsére még nem ilyen rossz.

Szerintem valahol az lehet a kiváltó ok, hogy folyamatos flusztrációban él, mert kiskorától azt hallgatja, látja, hogy a férfinak kell az okos, erős kősziklának lennie, de ő meg képtelen egy zárat kicserélni vagy az anyagi biztonságot megteremteni.

2020. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kirohognem.

Ennyi.


Mit feljek, egy elhízott igénytelen, életképtelen embertől?

2020. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!