Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugye nem én reagálom túl?

Ugye nem én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt holtan találtuk a cicánkat. Engem nagyon megviselt az elvesztése, most is könnyek szöknek a szemembe, ha csak rá gondolok. Ma este ahogy a kertben sétálgattam megpillantottam -a már utólag kiderült szomszéd-, kiscicáját, aki teljesen úgy néz ki, mint amilyen a miénk volt kölyökként. Reflexből elsírtam magam, kitört belőlem. Apukám szerint idegszanatóriumba kellene vonulnom, hogy ilyen “érzékeny” az idegrendszerem. Hogy lehet ilyet mondani? Mindenki más lelkületű, máshogy dolgozza fel a veszteséget. Le vagyok sújtva.

2020. júl. 21. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem reagálod túl. Mindenki más, van aki érzékeny, és van aki nem. Nyilván ha nagyon szeretted a cicádat megvisel az elveszetése, és ezt hozta ki belőled. Apukádtól szerintem meg bunkó dolog volt amit mondott. Lehet hogy ő hamar feldolgozta, de a leírtak alapján azt gondolom, hogy te sokkal érzékenyebb tipúsú ember vagy, és több időre van szükséged.
2020. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Az én kutyám tavaly nyáron halt meg, karacsonykor még sírtam este hogy már nem lehet velem. Az en szüleim is kinevetnének miatta. Ne is törődj velük, az értelmetlen emberek lényege hogy semmi együttérzés nincs bennük.
2020. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Apukádnak puszta kézzel kellene követ törnie a bányába, ha ilyen kemény legény.
2020. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1, 3 és ötös válaszoló, köszönöm!
2020. júl. 21. 22:48
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Apukád bunkó volt, egyértelmű. Tudod, ha valaki szomorú, akkor nem kell még egyet belerúgni. Ez netto gonoszság, szegényes lelkivilágra vall. Ezt nyugodtan mond is meg neki.


Egy normális ember, főleg APA ha tudja, hogy XY szomorú, főleg ha a gyereke, akkor nem szólogat be, hogy ezzel rosszabbul érezze magát.

2020. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.
2020. júl. 22. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha te így gondolod,miért írtad ki a kérdést?
2020. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
El kellene olvasni a kérdést..
2020. júl. 22. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pasi létemre én is megsirattam a Cicámat anno, amikor meghalt.

Apád meg tényleg nagyon érzéketlen. Ahelyett, hogy vigasztalna, még bánt is. :(

2020. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!