Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit jelent az esti oktatás?

Mit jelent az esti oktatás?

Figyelt kérdés
Mivel a szüleim nem támogatják az álmomat (színészkedés) tekintve ,hogy egyeltalán nem biztos munkahely amit egy idő után én is beláttam úgy döntöttem szakgimnáziumba fogok menni és miután meglesz az érettségim és remélhetőleg az emeltem és a szakmám is utána fogom tanulni a színészkedést. Találtam is egy helyet ahol van is képzés. Viszont azt írta ,hogy felnőtteknek esti oktatásban. Tudom mit jelent mielőtt valaki támadna. De valaki részletesebben is letudná írni?

2020. júl. 25. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem támadás, de ha tudod mit jelent akkor miért kérdezed meg hogy mit jelent? Az esti oktatás olyan tanrend, ami jellemzően tömbösített órákból áll modulzáró vizsgákkal a tárgya leadása végén, majd a sikeres modulzáró vizsgák a feltételei a záróvizsgára jelentkezésnek. Mivel esti képzésről van szó, ezért diákmunkára nem tudsz menni, mivel azok nappali tanulói jogviszonyt várnak el. A neve pedig attól esti, hogy nem reggel 8-kor kezdődik, hanem a délutáni órákban (szervezés, egyeztetés, megegyezés szerint).
2020. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!