Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/311 A kérdező kommentje:

90 A pótapa nem csak úgy működik ,hogy oké legyen egy. Én őszintén szólva a hátam közepére se kívánok egy kapcsolatot, csak azért hogy a lányomnak legyen pótapja...

Örülök hogy jól megállok a lábamon egyedül engem még egyszer nem paliznak be!

2020. aug. 17. 12:47
 92/311 anonim ***** válasza:
0%

Nem is akarsz találni. Így csak kattogsz, aztán minek??


Jobn lesz? Ne sajnáltasd magad! Elég! Kapd össze magad, keress olyat, akinek kellesz a lányoddal együtt!

2020. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/311 A kérdező kommentje:
92 Nem arról van szó,hogy nem találok,lenne jelentkező, de én nem szeretnék kapcsolatot.
2020. aug. 17. 17:00
 94/311 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező szerintem akkor süllyed bele nyugodtan az önsajnálat meg sajnáltasd itt gyakorin magadat meg a gyerekedet akit le se sz*r az apja, aki boldogan éli az életét az új családjával te meg kattog rajta hogy micsoda szemét ahelyett hogy tennél valamit hogy neked és a gyereknek is jobb legyen. Igazad van!
2020. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/311 A kérdező kommentje:
94 Én megteszem a gyerekért amit anyaként tudok mindent! De nem fogok csak kényszerből pótapát szerezni neki.
2020. aug. 17. 20:31
 96/311 anonim ***** válasza:
57%
Minnel tovabb probalod apukara tukmalni a gyereket, a gyereknek annal jobban fog fajni. Kerdezo hagyjuk mar ezt a "gyerekemert mindent " tipusu butasagot. Ha mindent megtennel erte akkor mar reg eltuntetted volna ezt a ferfit a gyerek kozelebol. Mert minnel tovabb var es var az a szerencsetlen annal nagyobb lesz a seb . Nem erted hogy apukanak nem kell? Uj csaladja van. Es nem is csodalkozom rajta. 10 oldalon keresztul magyarazzak neked hogy ennek nem lesz jo vege, de te csak fujod a magadeylt hogy " de a kislany hogy szereti" es hogy " a gyerekemert mindent" ! Nem ilyen dramai ez, ha meg te igy eled meg akkor jo szar szulo lehetsz!
2020. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/311 anonim ***** válasza:
72%
Köszönöm 96os,nagyon jól megfogalmaztad amit én is akartam. Azzal nem teszel jót a gyereknek ha könyörögsz az apjának vagy esetleg még fenyegeted is hogy kényszerből vigye el, fogd már fel! Ezt mondtam ha nem erőltetnéd a dolgot már régen túl lépett volna rajta a gyerek is.
2020. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/311 anonim ***** válasza:
73%

97#.

96# vagyok !nem akartam irni ide, de a kerdezo olyan ertetlen es buta hogy megorjit. Milyen lehet ezzel a novel gyereket nvelni. Nah mindegy!

2020. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/311 A kérdező kommentje:

98 Persze szó nélkül hagyjak rá mindent?!Nem vagyok balek.Attól mert van egy új gyereke a másik nem szűnt meg létezni. Nagy itt a kettős mérce sajnos ,némelyik kérdésnél ha az apa elhanyagolja az elsőt az új gyereke miatt, darabokra szedik...... ha én mondom ezt itt met engem hoznànak ki hibásnak.


És igen drámai ,én sem gondoltam volna , Hogy így lesz abban bíztam ,hogy hamar kikerül a gondolataiból de nem így van.És én igenis a saját gyerekem érdekét fogom nézni ,nyilván mindenkinek a saját gyereke a legfontosabb.

2020. aug. 17. 21:33
 100/311 anonim ***** válasza:
73%
Nah akkor menj es olvasd el megegyszer. Hatha megerted...... jezusom.. pontosan errol beszeltem.
2020. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!