Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/311 anonim ***** válasza:

"a gyerek ahogy nő egyre jobban átlátja majd a dolgokat és,hogy sajnos nem fontos eléggé."


Ha így lesz, akkor az egy nagyon fontos élettapasztalat lesz neki, amivel meg fog küzdeni. Higgy benne, hogy lesz ereje hozzá. A visszautasítás a legkeményebb dolgok egyike, amik érhetnek minket, de ha nem tanuljuk meg feldolgozni, akkor érzelmi nyomorékok leszünk egész életünkben.

2020. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/311 anonim ***** válasza:
57%
Mivel kislányról van szó azt az egyet minél hamarabb tanítsd meg neki hogy nem harcolunk senki szeretetéért! Inkább ne menjen érte az apja ha kényszernek éli meg csak mert ti kihisztizitek. Ha valaki nem szereti az nem az ő hibája, ezellen nem tud és nem is kell tennie semmit!
2020. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/311 A kérdező kommentje:
72 nagyon ragaszkodik hozzá így azt se akarom mondani,hogy nem mehet .sokszor számolja a napokat mikor jön már az ő napja és mehet az apjához. Ilyenkor ordítani tudnék komolyan,milyen ember az aki egy gyerek szeretetét semmibe veszi.
2020. aug. 14. 13:07
 74/311 A kérdező kommentje:
Egyszer panaszkodott a pénz miatt is pedig nem lakunk messze mondtam bele megyek ha egy 10 essel kevesebbet ad és akkor azt tudja benzinre költeni ha jön érte vagy stb.De még ez se volt jó.
2020. aug. 14. 13:08
 75/311 anonim ***** válasza:
57%

69-70

Az, hogy te nem foglalkozol a rokonaiddal és azokkal, akiktől közel annyira függ a párod jókedve, mint tőled, a te dolgod. Az, hogy szerintem butaság, az meg csak az én véleményem.

2020. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/311 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező amúgy sokszor úgy érzem te makacsabb vagy mint a gyerek. Értem, hiányzik az apja, szereti, hidd el nem ő az egyedüli aki így van, de mivel az apát kényszeríteni nem tudod hogy foglalkozzon vele így annyit tehetsz hogy a gyerek lelkivilágát megpróbálod rendbe hozni. De ahhoz először is az kell hogy te elfogadd ezt a helyzetet, mert amíg neked nem megy addig ez fog a gyerekre is kivetülni
2020. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/311 A kérdező kommentje:
76 Ez valami poén akart lenni? Engem nem mint férfi érdekel leszarom hidd el, nem tudom mire írod hogy nemtudtam elfogadni.De a lányomért igenis ki fogok állni mindig!!És azért mert tudom ,hogy rosszul érzi magát emiatt.
2020. aug. 14. 14:11
 78/311 anonim ***** válasza:
57%
És mit akarsz csinálni, kényszeríted az exed hogy menjen érte?
2020. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/311 A kérdező kommentje:
78 Azt gondoltam van ennek hivatalos útja ,de mint megtudtam nincsen sajnos.Csak arra lenne ha a gyt-t nem fizetné, de azt fizeti.Mondjuk nem is tudná nem fizetni mert közalkalmazotti bejelentett állása van.
2020. aug. 14. 14:43
 80/311 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj, de az ilyen nőket nem tudom megérteni. Ha lenne hivatalos útja amivel kikényszeríthetnéd hogy mondjuk minden hétvégén elvigye a gyereket, de mellette nem foglalkozna vele, meg éreztetné vele hogy csak egy kolonc akkor te jobban éreznéd magad? A szeretetet, a törődést, az apai érzéseket meg se hivatalos se más úton nem tudod senkiből kikényszeríteni. Szerintem a kislánynak meg nyugodtan elkezdheted beadagolni, hogy az apjának nem annyira fontos, mint amennyire kellene, talán idővel feldolgozza és akkor ő se fog szenvedni. Annak sincs szerintem értelme amit sokan írnak hogy hazudsz a gyereknek, hogy apukád szeret, csak nem ér rá, stb., mert akkor ő meg folyamatosan várni fogja és reménykedik
2020. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!