Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/311 anonim ***** válasza:
0%
Plusz mellette szervezhetnél programokat közben más kisgyerekes anyukákkal és mondjuk ha belövöd neki hogy jövő hétvégén elmegyünk Katikáékkal közösen a Balatonra hidd el azt is ugyanúgy várni fogja
2020. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/311 A kérdező kommentje:
81 Idegenekkel nem szeretnék programokat szervezni,szerintem mindenkinek a saját családja a fontos nem hiányzunk oda koloncnak 🥺
2020. aug. 14. 15:18
 83/311 anonim ***** válasza:
100%
Mire kialakít ilyen szoros barátságot eltelik 1-2 év is. Utolsó.
2020. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/311 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el az apa tenatt, ne erőltesd.

Magyarázd el a lányodnak, hogy apa nem ér rá mindig.


Lassan magatól rajön hogy az apja egy szemét.


Fájni fog neki? Igen. Sajnos.


Csakhogy semmit nem tehetsz ebben az ügyben, ha apjának nincs annyi esze, hogy a kislány fontosabb az új punciknál...igazán sajnálom, hogy így alakult az életed.


Lépj tovább. Keress új apát a picinek. Az se az igazi, de lehet több törődést kap.


Nekem van ilyen ismerősöm. 12 eve együtt vannak, 2 gyerekkel ment a faszihoz.


Szereti a gyerekeit. Azóta lett közös is.


Hajrá!

2020. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/311 A kérdező kommentje:
84 Köszönöm a biztatást ,későbbiekben lehet úgy lesz de egyenlőre nem szeretnék új kapcsolatot.
2020. aug. 14. 15:41
 86/311 anonim ***** válasza:
72%

Mert szereted még a régi pasid. De engedd el. Az évek telnek, méghozzá gyorsan, ha nyalogatod a sebeid, akkor bele is öregszel.


Rajtad múlik, hogy lépsz ki ebből! Kilépsz-e egyáltalán.....


Hány éves vagy kérdező?

2020. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/311 A kérdező kommentje:

86

Nem,nem szeretem semmilyen érzelmem nincs felé.Ha a lányom nem ragaszkodna hozzá ennyire akkor én leszarnám mit művel.

Csak sokan ilyenkor ezt hozzàk fel de ez baromság,mert rendben én már senkije nem vagyok és ő se nekem ,DE attól a lánya a lànya marad.


33 vagyok.

2020. aug. 17. 10:04
 88/311 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, ha nem beszélsz róla a lányoddal meg megmagyarázod neki, hogy bocsi de apád nincs annyira oda érted amennyire te szeretnéd akkor előbb utóbb bele fog törődni és nem fog annyira ragaszkodni hozzád. Csináljatok kettesben sok közös programot, ami eltereli a figyelmét. Plusz tényleg nem lenne rossz őtlet neki egy pótapa
2020. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/311 A kérdező kommentje:

88 A pótapa Nemtudom miért ilyen jó ötlet sokak szerint, egy idegennel nehéz lenne kötődést kialakítania még mikor neki van saját apja.

Csinálunk közös programokat de ott is sokszor emlegeti hogy milyen jó lenne ha ott lenne vagy hogy majd ide apával is el akarok jönni.Nem én hozom szóba magától mondja.Nincs olyan története amit mesél ,hogy ne említené fel benne az apját.A lányok mindig apásabbak Nah ő rajta duplán rajta van ez.Tudom ,hogy mennyire szereti, a tehetetlen dühtől ordítani tudnék 😟

2020. aug. 17. 11:44
 90/311 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező 5 éves a gyerek, gyanítom már hosszabb ideje nem él veletek az apja, csak te gondolod hogy nem tudná kötődést kialakítani egy pótapával, sokkal nagyobb gyerekek képesek voltak úgy megszeretni a pótapjukat hogy azóta őt tekintik igazi apjuknak. Szerintem adnod kellene egy esélyt a dolognak. Amúgy meg valószínű azért is hozzá fel ennyit az apját mert érzi hogy távolodnak el egymástól, sztem hagyd rá hogy a kislány magától ezt észrevegye, majd jobb lesz idővel
2020. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!