Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinalhatnak, hogy anyum...

Mit csinalhatnak, hogy anyum felnottebbkent kezeljen? 17 eves vagyok, megyek 12.osztalyba. Latom, hogy mas szulok masok, nincs szigoru orabetartas mire haza kell erniuk stb,maskeppen vannak kezelve.tehetnek ez erdekeben valamit? Hasonlo helyzetuek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben, mit szeretnél a stb alatt, amin mindenképp változtatni szeretnél?
2020. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Megvárod míg 18 leszel.
2020. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem csak nálatok. Egyszer apám bordán rúgott, miközben feküdtem(új volt a szobám, nem volt ágy még, matracon aludtam a földön), csak azért, mert nem mentem ki neki délelőtt segíteni a kertbe, hétvégén. Jó ember, csak nem viseli el, ha nincsenek betartva a szabályok. Ezen kívül sosem emelt rám kezet. De mire gondolsz egyébként? Az, hogy este korán le kell lépned buliból nem egy nagy cucc. Majd egyetemen vagy ha dolgozol majd, úgy is te szabod az időbeosztásodat majd. Egy évet kibírsz. Egyébként, ha jól érzem magam valahol, én inkább maradok és elviselem a szüleim lecseszéseit :D. Bár az ilyen ritka és akkor is vonattal vagy busszal megyek haza, szóval annyira nem szoktak kiakadni, hiszen nem nekik kell fuvarozni. 17/F
2020. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem enged dolgozni?
2020. aug. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Apró lépésenként. Először csak az időkeret kitolását kérd, hogy később érhess haza. Tartsd is be. Tanulj szorgalmasan, segíts be magadtól otthon, teljesítsd a rád bízott feladatokat. De amikor felmutatsz egy eredményt, hívd fel rá a szüleid figyelmét, hogy ezt is meg ezt is teljesítetted, lássák be, hogy érettebb, felelősségteljesebb vagy. Ne másokkal példálózz, az sohasem veszi jól ki magát. Olyanokat mondj, amitől ők jó szülőnek érezhetik magukat, pl. örülsz, hogy figyelnek rád és aggódnak érted, de már idősebb lettél, ezt és ezt letetted az asztalra, szavazzanak neked bizalmat és engedjenek el tovább. Minden alkalommal egy kicsit több időt vagy szabadságot kérj, idővel eléred majd a vágyott szintet.
2020. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!