Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyámat a...

Hogyan vegyem rá anyámat a vásárlásra?

Figyelt kérdés
Az inernetes vásárlásról van szó! Már kb 3 éve játszom a Clash Royale játékot. Eddig még soha sem vásároltam benne, viszont a jelenlegi season nagyon tetszik. Eddig ez tetszik a legjobban, és meg szeretném venni a fizetős részét! Viszont nincsen még bankkártyám. Ezért elmagyaráztam anyámnak, hogy hogyan működik ez. Erre elkezdett ellenkezni hogy ő nem vásárol a játékokba. Erre elmondtam neki hogy én fizetem! A válasza az volt hogy nem az árral van a baj, hanem fél hogy meg hackelik és ellopják a pénzét! Viszont elmondtam neki hogy a Supercell nagy cég, illetve nagyon sokan vásárolnak a játékba stb. De akkor is a haceker feltörik stb.. (túl sok tényeket néz) Viszont én nagyon meg szeretném venni, mert ez tetszik egyedül a többi közül! Mit csináljak? Hogyan vegyem rá? Pedig nem is veszélyes 🤷‍♂️

2020. aug. 7. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Igaza van anyádnak. Én se adom meg az adataimat ilyen telefonos játékokban. Vegyél paysafecardot vagy googleplayen keresztül fizessél a telefonodon lévő egyenlegedből.
2020. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
1, nem is kell megadjon semmit benne, googleplayen keresztül lehet fizetni benne
2020. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Arra probáld rávenni, hogy menjen be a bankba és hozasson létre egy internetes vásárlásokhoz való virtuális kártyát. Erre tud meghatározott összeget elkülöníteni, egy külön kód van hozzá. A lényeg, hogy nem vehetnek le róla több pénzt, mint ami rajta van. Vagy csináltassanak neked junior bankkártyát, azt hiszem 14 vagy 16 éves kortól lehet, nézz utána.
2020. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt itt eltisztáznám, hogy nem vagyok egy picsogó 10 éves, hogy "anya vegyél nekem cuccot a játékban" hanem egyszerűen csak anyámtól kérhetek segítséget...
2020. aug. 7. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor csináltasson neked valami junior bankszámlát.
2020. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

ha Telenoros vagy Telekomos előfizető vagy, siman megveszed egyenlegre


ha nem, elbattyogsz szépen a Telekomba, veszel egy feltöltőkártyát, rátöltesz annyit, amennyi a játékra kell, beállítod a telefonodom a szolgáltatói számlázást, és tádám


könnyebb, mint meggyőzni anyukádat, mert az kb lehetetlen

2020. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Majd még utánnanézek ennek a junior bankszámlának. Köszönöm a válaszokat! +hogy senki sem jött trollkodni :) Nem vagyok az a költős de ez valamiért annyira más... na mind1
2020. aug. 7. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező,én megértelek,nekem is ilyen az anyám.

Tényleg érdemes ennek a junior izénak utánanézni,és akkor már soha nem kéne ilyenekhez az anyád.

2020. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáfűzném hogy nem akarom ezzel megsérteni anyukámat. Nagyon tisztelem meg minden, viszont az ilyenekhez nem értek h internetes vásárlás, ezért csak tőle tudok segítséget kérni... viszont fáj amikor az ember meg akar venni valamit, de nem teheti meg.
2020. aug. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!