Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a legjobb és a legrosszabb...

Mi a legjobb és a legrosszabb emléked a szüleiddel és/vagy gyermekeiddel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 03:23
 1/10 anonim válasza:
72%

Legjobb(ak):

A nyaralások/ kirándulások. Igaz hogy még csak egyszer külföldön, főleg csak Magyarországon, de nagyon jó helyekre vittek engem és a tesómat a szüleim kiskoromban. Ezek az emlékek mindig megmaradnak :D

De az is nagyon jó emlék, amikor megkaptam az első törpenyulamat, vagy a kiscicámat. (mivel én állatimádó vagyok)


A legrosszabb(ak):

Amikor kicsi voltam, sokszor rosszalkodtam. És akkor legtöbbször el lettem fenekelve. Igen, fájt is, de az jobban, hogy az lett a vége, hogy teljesen úgy éreztem már, hogy egyáltalán nem is szeretnek engem, mert főleg csak kiabáltak velem. Ez eredményezte, hogy tavaly be kellett vinniük a gyermekpszichiátriára, ami életem legrosszabb és leghosszabb 39 napja volt, főleg mivel nyáriszünet elején vittek be...


Hát ennyi.

2020. aug. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Legjobb: Talán a tavalyi nyaralásunk.


Legrosszabb: Óvodás koromban anyám megpróbált megfojtani, szerencsére apám pont akkor jött be, és leszedte rólam.

Meg amikor tavaly anyám úgy megütött, hogy háromszor akkorára dagadt a jobb szemem, kb. 3-4 napig kinyitni se tudtam szinte.

2020. aug. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Legjobb emlékem amikor örökbefogadó szüleim hazavittek. /6 éves voltam


Legrosszabb emlékem amikor "anyukám azt mondta az apukámnak vidd vissza! / 10 éves voltam

2020. aug. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Legjobb nem volt. Csak rossz.
2020. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lena7 ***** válasza:
86%

Legjobb:

Amikor 6 évesen elmentünk az állatkertbe.


Legrosszabb:

Amikor "apukám" részegen üvöltözött, tőrt-zúzott a lakásban és azt mondogatta, hogy megakarja ölni mamámat.

2020. aug. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb gyerekkori élményem amikor együtt volt a család,közös főzések,összejövetelek.

Legrosszabb,amikor apukám meghalt.15 éves voltam.


A gyerkocommel kapcsolatban pedig egy rossz élmény volt,amikor 4 évesen úgy döntött hogy elindul egyedül mamáék.Mosogattam bent,ő játszott az udvaron,kimentem es láttam hogy nyitva a kapu.Azt hittem rosszul leszek.Egyből kerestük es hol volt?Tatánál,a tőlünk 4 házzal arebb lévő kertben.Aposom pont kint állt a kapuba es látta hogy megy arra.Megkérdezte hogy hát te?A fiam azt mondta jottem játszani.Kb 5 percig nem volt meg de szerintem 10 évet oregedtem addig.

2020. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2020. aug. 9. 00:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyámmal rosszak sosem voltak, igazából csak jó egy két apró negatívabb talán, de 1-2 nap múlva el lett felejtve. Szerencsés vagyok :) Apámmal már több, bár az is inkább ilyen apróbb kellemetlenségek, akadékoskodások stb. (azóta amióta elváltak) igazából anyám nevelt fel.
2020. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
2. :'(
2020. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb, mikor elszöktem otthonról.


Legroszabb... Nem is tudok választani a sok szar közül mi volt a legroszabb.Egész gyerek koromban ütöttek vágtak, megaláztak.

2020. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!