Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a feleségem...

Mit tegyek ha a feleségem akadályoz a lányommal való kapcsolattartásban?

Figyelt kérdés
A lányom 13 éves vokt mikor elváltam az anyjától, utána nagyon keveset találkoztunk mert haza költöztem a szülővárosomba. Gyakorlatilag az ország két végében laktunk és nem akartam az anyjával sem balhézni minden látogatáskor,es igen, el is hanyagoltam, volt hogy 2 alatt csak 1-szer láttam. És ahogy kamaszodott megharagudott rám, amikor már tudott volna egyedül is utazni akkor már ő nem beszélt velem, nem akart jönni,sem találkozni. Csak a 20-as évei elején-közepén normalizálódott a kapcsolatunk, rendszeresen beszélünk telefonon, interneten, de továbbra is keveset találkozunk, mivel ő 2 éve Dániában él és dolgozik. Azóta csak 1-szer találkoztunk személyesen. Szóval eddig nagyrészt az én saram, hogy nem vettünk részt egymás életében. De a jelenlegi feleségem az elejétől nem kedveli, és próbál elleni hangolni, de ez eddig nem is volt különösen feltűnő mert alig találkoztam a lányommal mióta együtt vagyok a feleségemmel. Viszont a vírus kitörése óta előszőr készült haza a lányom és végre úgy alakította volna az idejéf, hogy először nálunk tölt egy hetet, csak aztán megy az anyjához. Ezt szépen meg is beszéltük, aztán a feleségem közbeszólt, hogy felőle jöhet a párjával együtt, de itt a házban nem kaphatnak egy szobát. A párjának keresni kéne valami panziót éjszakára (a párja szintén nő, de ebbe most nem mennék bele mélyebben). És még aznap este hívott a lányom, hogy mégsem tudnak jönni, betegnek érzi magát. De ismerősöktől halottam, hogy a volt feleségemhez a hozzánk terveztett időpontban megérkeztek, tegnap reggel. 13 éves kora óta most először töltöttünk volna együtt teljes 1 hetet és nem jött össze a feleségem miatt, akit most jelen pillanatban kifejezetten utálok.

2020. aug. 8. 08:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem csodálom, hogy haragszol rá. Arra az egy hétre a kedves nejed is elmehetett volna az anyjához ha már ennyire nem akar találkozni a lányoddal. Jó nagy hárpia lehet, gratulálok.
2020. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De az ő gyerekei mindennap itt lehetnek, pedig ők se különbek a lányomnál.
2020. aug. 8. 09:04
 3/26 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ez kamu, ezt leginkább az utolsó mondat erősítette meg bennem, ami teljesen úgy hangzik, mint amikor egy kis hülyegyerek sèrtődik be a szülein. De a többinèl is a szóhasznàlat erre enged következtetni. Így nem beszèl egy felnőtt férfi, pláne nem viselkedik. Ha mégis igaz-amit tényleg kétlej-akkor viszont inkàbb nem is kommentelném...mindenkinek jobb ha tovàbbra is ki maradsz a lànyod èletèből. Eddig se tudtad ezt menedzselni, eddig se tudtàl beleàllni helyzetekbe férfi/apa módjàra és làthatóan most sem. Nem értem, mit vàrsz igazàból. De mondom-ez kamu lesz.
2020. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Itt nem a feleséged akadàlyoz, hanem te magad.
2020. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Neked kene rendet tenni. Hívd fel hogy miért nem jöttek hozzad? A nejednek meg meg mondtam volna hogy eltakarithatja magat a gyerekeivel együtt, ha nem tetszik neki valami. Itt te vagy egyedül a szemét alak, aki nem tesz semmit.

Én a lányodnak is megmondanám hogy a feleséged egy idióta de te attól szeretnél talalkozni vele.

2020. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

Ha valóban akarod látni a lányodat és szeretnél javítani a kapcsolaton, akkor menj te hozzád az anyjához és látogasd meg ott. Mondd el neki, hogy te szeretted volna, hogy menjen.

A feleségednek meg ne tűrd el ezt a viselkedést, a lányod többet ér mint a feleséged. És igazad van, ő is megoldhatná, hogy elmegy máshova egy hétre amíg ott a lányod. Ne hagyd ezt annyiban mert akkor már tényleg elrontod a kapcsolatot a lányoddal. Lehet örökre megbánnád.

2020. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

A feleséged önző. Neki, az ő gyerekeinek mindent lehet. A te gyereked egyszer se mehet oda.

A házasságod egy kalap kaki, ha ennyire nem vagytok egyenrangú felek.

2020. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt akartam írni, hogy "menj te hozzá". (Elírás, bocsi)
2020. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Tegnap hivtam a lányom, hogy mi újság van, azt mondta nincs jól,láza van, nem indultak útnak. Pedig tegnap már egy ismerős beszélt is velük Pesten. Azt akarja hogy ne is tudjam, hogy itt vannak.
2020. aug. 8. 09:35
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy a sajàt hülyeség miatt miért egy 3. felet kell hibàztatni? Mièrt hívnà fel a lànyát h megmondja a feleség egy idióta mikor làthatóan a kérdező az? Vállaljuk már a felelősséget. Ha én valakivel akarok talàlkozni nincs az az ember aki eközé tudna àllni. “Hívd fel hígy miért nem jöttek hozzàd?”- talàn azèrt mert a felesèggel együtt azt mondtàk, hogy a pàrja nem aludhat ott hanem valami panzióban? Igen többes szàm ha a kérdező làthatóan nem tudta ezt megvètózni. Màr bocs de semmi joga ezek utàn felhívni hogy miért nem hozzà mentek. Kérdező sem akarja ezt a kapcsolatot elèggè ha ennyire nem tesz semmit.
2020. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!