Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 80 éves mamám terrorizálja...

80 éves mamám terrorizálja anyukám és én is megiszom a levét?

Figyelt kérdés

Egy fedél alatt élünk 3an. Mikor anyum elvált apumtól odaköltöztünk mamihoz. Mama állandóan felhozza anyukámnak hogy miért beszél apukámmal és hogy biztos visszafogadja ha így halad. Hozzáteszem anya csak szükséges esetben beszél apummal, pl ha jön engem meglátogatni. Akkor mami ordibál anyámmal pedig mami nem is találkozik vele direkt városba bemegyünk ilyenkor. Anya meg egyszer egy évben nagyon max 2x ilyenkor ő is találkozik vele egy órára. Együtt töltünk 3an ezt a kis időt mert attól hogy elváltak még jóban vannak de sose fogadná anya vissza csak ezt mami nem érti meg.


Most végre nyáron elmennénk egy napra valahova, de anyával ketten nem indulunk neki, de apa most el tudna vinni. Anyám azért nem mer eljönni mert nagyi több hétig ordibálna vele. Anyára is ráférne a kikapcsolódás, rám is, de ketten menni szr, hárman az igazi. Anyukám szegény nem az a fajta aki visszaszól, mindig szófogadó jókislány volt, néha még rosszul is lesz, felmegy a vérnyomása mamám miatt. Nagyon gáz a szitu hogy egy öregasszony irányítja.



2020. aug. 8. 09:08
 1/5 anonim válasza:
86%
Hát erre nem tudom, hogy mit mondjak. Megértem anyudat, hogy a te érdekedben egy-két alkalommal úgy mond újra együtt a család. És az elváltaknak sem kell feltétlen utálniuk egymást. Mamád egy másik korban nőt fel, gondolom neki ez fura. Én nem értek ehez, de próbálj meg vele hideg fejjel beszélni, mert ez tégen is nagyon érint, és te iszod meg a levét.
2020. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Jó ötlet, hogy teher mentesítsd anyudat.

Találj ki neki valamit és picit vedd át a terheit, vagy old meg máshogy, hogy pár napra ki tudjon kapcsolni és másra terelődjön a figyelme.

(ugyan ez nem könnyű most covid miatt, de az ötlet jó!)

2020. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Mamádnak nem kell tudnia , hogy apuddal mentek elég neki annyit tudni , hogy anyuddal kettesben el mentek valahova és kész .

Tudod amiről nem tud az nem fáj neki .

2020. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Nem mondjuk meg neki de ő kitalálja. Mégha tényleg nem apummal vagyunk akkor is azt mondja.
2020. aug. 8. 10:17
 5/5 anonim válasza:
Mamádnak mondjátok mást. Pl ketten mentek el valamerre, nem kell tudnia mindenről! Amiről nem tud az nem fáj alapon. Próba szerencse
2021. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!