Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Különktözés vagy teljes...

Nikokovacs999 kérdése:

Különktözés vagy teljes külnönvállás (házon belül) a megoldás?

Figyelt kérdés
Mióta kiderült, hogy megkérem a barátnőm kezét szüleim teljesen be vannak kattanva. Alapjáraton is nagyon nehéz természetűek, mert mindent mindenkitől jobban tudnak. Azonban mindez egy új szintre lépett, mióta mennyasszonyom van. Úgy beszélnek velem.l, mintha egy bűnöző lennék, káromkodnak rám ocsmány módon.Nem tudom meddig vagyok képes visszafogni magam. Esküvő anyagi részei miatt nem tudunk elköltözni meg egy évig.
2020. aug. 8. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig el nem költöztök semmi sem változik, házon belül nem lehet különválni.
2020. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem házon belül nincs különválás, akkor sem, ha saját bejárat van meg le lehet zárni azt a lakrészt.
2020. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esküvő 0 forint hetkoznap anyakönyvvezetovel.
2020. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy előbb költözni kéne, utána jöhet az esküvő. Úgy érzem, ez most fontosabb lenne.
2020. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elősször költözés legyen ne esküvő, az mindent megoldana.
2020. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem értem, minek b..sznak ki az emberek milliókat egy esküvőre. Azt meg főleg nem, miért fontosabb egy esküvő, mint a külön költözés.
2020. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!