Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell mindig vele menjek...

Miért kell mindig vele menjek mindenhova?

Figyelt kérdés

Anyum mindig mindenhova magával rángat, mindenhova el kell menjek vele még a sarki kis boltba is ami itt van 5 percre. Folyton megyek vele van,hogy egy nap 5× kell. De ha más dolgom van? Már meg próbáltam vele meg beszélni de mindig azt mondja hogy ne egyedül menjen. De persze mikor velem kéne eljöjjön valahova akkor sose jön... 1 hónapba vagy 2×van olyan hogy nem akarok vele menni és akkor mindig megsértődik, most is ezt történt azért írom most ezt ki. Megsérdődik és káromkodva megy ki az ajtón.. folyton megy, itthon is mindig csinál valamit, pakolgat vagy takarít de úgy hogy nincs is kosz a házba.


Nem tudom mi lenne a legjobb, hagyjam rá és folytassuk ezt amit eddig?


2020. aug. 8. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha elkísérheted, de nem muszáj mindig. Ő is kereshetne magának társaságot.
2020. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uh már ez megy vagy 3 éve. Szinte mindig elkísérem ha nem akkor megharagszik és egész nap idegbeteg lesz. A barátnői meg nem itt laknak aki meg igen azokkal alig beszél.
2020. aug. 8. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, hány éves vagy, de te is próbálj kicsit kevesebbet lenni vele, ez nincs rád se jó hatással, ha így rád ül.
2020. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen meg tudom érteni a helyzeteted. Mintha csak én írtam volna ki a kérdést... Bár nálunk másban is probléma ez; anyám valamit kitalál, nekem pedig feltétel nélkül kell mennem „segíteni” (mert például a növények megöntözésénél asszisztálnom kell, mert nekem kell a vizet hordani, hogy „ne neki kelljen”....). Az még hagyján, de ha nincs kedvem segíteni, de attól még segítek, akkor meg azon megy a cirkusz, hogy mi az, hogy nekem nincs kedvem segíteni.

Két lehetőséged van; vagy ellentmondasz, és akkor hallgathatod a cirkuszt, vagy nem. Vagy a harmadik, hogy elköltözöl. Nekem lassan ez össze fog jönni.

2020. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3.válaszolónak, 3 hónap és 17 leszek.


4.válaszolónak, ezen az elköltözős témán már én is gondolkodtam nem ez miatt, hogy mindig vele kell menjek hanem egyéb okok amik vele kapcsolatosak.


Mióta ki írtam ezt a kérdést azóta pár szót beszéltünk és folyton becsapja az ajtókat + bunkó velem.

🤯

Egyépként én nem vágom a szülőket ők kikészítenek minket lelkileg meg mindent hozzánk vágnak és mikor mi szólunk egy rossz szót akkor vége a világnak de persze ők csinálhatják mert szülők😑

2020. aug. 10. 13:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat<3
2020. aug. 10. 13:31
 7/8 anonim válasza:
Szia! Mi történt azóta?
2020. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia, fogjuk rá, hogy jobb lett most már nem kell vele el menjek még a sarki boltba is főleg, hogy ebben a két napban a suli is elkezdődött.

Megbeszélni nem tudtam vele teljesen csak ha úgy volt akkor mindig mondtam neki, hogy "de majd később ha suli lesz nem fogok vele mindig mindenhova menni".

Gondolom ebből lejött neki ^^

2020. szept. 2. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!