Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám megcsalta anyukámat és...

Apám megcsalta anyukámat és június óta egyfolytában nekem és néha az autista húgomnak panaszkodik, meg mesél a kurvájáról. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A testvéremnek csak egyszer-kétszer említette, vagy akkor üzengetnek egymásnak mikor ott van mellette. Emiatt tesómnak nagyon gyakori és erős dühkitörései vannak amiket rendszerint rajtam vezet le. Ilyenkor apám megsértődik és elmegy. Mit tudok tenni? Lehet azért csinálja mert lány vagyok és azt hiszi hogy ha "nőként" állítja be a szememben majd empátiát fogok iránta érezni, mert neki sincs könnyű élete? Apám ezzel akarja elérni hogy őt is kevésbé utáljam?

2020. aug. 9. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Erősen súrolja a kiskorú veszélyeztetése kategóriát.

Anyukád tud erről?

2020. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Hát ez édeskeves infó egy válaszra.
2020. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anya tud róla de ő is csak rátesz egy lapáttal.
2020. aug. 9. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!