Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogy mondjam el...

Szerintetek hogy mondjam el anyukámnak, hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és lefeküdtem a baratommal. Mar korábban beszéltunk erről a szüleimmrl de ők azt mondtak h szerintuk tul fiatal vagyok ehhez az egeszhez es hogy ok orulnenek hogy ha minel kesobb tortenne meg. Felreertes ne essek en akartam az egeszet, de felek hogy esetleg anyukam, merges lenne ram. Ismeri a barátomat mrg mar 5 honapja jrunk, szval nem egy futokapcsolat.(jo nxilvan az 5-10-30evhezbez edes keves de na)

es hogy szerintetek hogy kene odamennem hozza ezt elmondani?


2020. aug. 11. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%

Hívd el egy közös csajos programra.Pl.fagyizás.

Mond neki, h szeretnél vele megosztani egy számodra fontos dolgot.

Lehet nem fog örülni, de kitagadni sem.

2020. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Egyszerűen odamész hozzà, megmondod, hogy beszélni szeretnél vele, és ezután elmondod mi történt. Biztos, hogy nem fogja örömében dobálni a sapkáját, de ha megnyugtatod, hogy nem eszetlenek módjára történt, akkor nem lesz belőle semmi gond. Ezután meg tudod vele beszélni a továbbiakat, fogamzásgátlás és társai.
2020. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sehogy. Minek mondanád el? Ez rád tartozik meg a barátodra.
2020. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem is csak menj oda hozzá és lazán mond el. Vagy kérjél tőle gumit és akkor mond el. 16 évesen nem korai, inkább ennyi idősen mint 20 évesen.
2020. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem mondom, hogy korai a 16, de azt meg pláne nem mondanám, hogy gond lenne azzal ha csak 20 évesen történik meg először. Mindenki maga tudja mikor áll rá készen.

Inkább 30 évesen kezdenék elgondolkodni azon, hogy lehet hogy fura, de még akkor sem ciki...

2020. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Én bevásárlóközpontban mondtam el, elég nagy a háttérzaj, hogy más ne hallja, és nem csinál jelenetet. Te ismered hogy milyen, de ha jó a kapcsolatotok, inkább mondd el. Így ha van kérdés/ probléma tudtok róla beszélni.
2020. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagy Te hírügynökség, hogy bizonyos dolgokat valakinek tudtára adj. Viszont, ha valamelyik szülőd konkrétan rákérdez, hogy szűz vagy-e, akkor mondd meg az igazat. Nem fognak örülni, de bizonyára belátják, hogy ami megtörtént, az megtörtént. Legyetek tisztában a fogamzásgátlással és alkalmazzátok is!

Hívd el egyszer a barátodat hozzátok, mutasd be a szüleidnek.

Egy idős férfi.

2020. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy, én nem mondanám el, gondolom védekeztek, nem kell már felvilágosítás.
2020. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
69%
Én több mint 1 év után sem mondtam el a szüleimnek, mert ez csak rám és a barátomra tartozik. Majd ha eljön az ideje (jó pár év múlva) közlöm velük hogy nagyszülők lesznek és ennyi, de addig nem kötök az orrukra semmi hasonlót, főleg mert mindenért elítélnek. 18L
2020. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
A szüleid beszélnek neked a szexuális életükről? Ha nem, akkor te miért akarsz?
2020. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!