Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt igazán kilátástalan...

Vannak itt igazán kilátástalan,reménytelen helyzetben lévő lányok(családi probléma,szülők,mentális okok stb)?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 14:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
...amikor érzed hogy még mindig van lejjebb...
2020. aug. 19. 14:51
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Én is ilyen vagyok :(
2020. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1 10-es listán melyik szám vagy?A 10=halál
2020. aug. 19. 15:15
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Mi is rossz helyzetben vagyunkfoleg anyagilag,Vigasztal hogy legalább együtt vagyunk és szeretjük egymást

De borzasztó érzés a sulira se tudom miből vásárolok be...és ne is látszom rajtam h nincs mert akkor mások kinevetnek megszólnak.

2020. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen, most találtam meg azokat az üzeneteket, amiben az anyám konkrétan elmebetegnek állított be ismerősök, rokonok előtt...életképtelennek nevezett...mert szorongásos beteg lettem a folytonos lelki bàntalmazásai következtében...sajos, mivel együtt élünk, tudott róla és úgy tetszelgett, mint akiben meglehet bìzni..amíg ilyeneket hiresztelt a hátam mögött ☹
2020. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
5# te magad írod,hogy problémáid vannak,akkor édesanyád csak az igazat mondja rólad!
2020. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
1-es vagyok, 10-es skálán mindig változó, jelenleg 10/5
2020. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
...nekem is kötél a nyakamon...a tapasztalataim alapján a determinációban hiszek,majd írják a trollok hogy akarat munka új környezet,pozitív gondolkodás stb,az ember determinált lény a természet része mint 1 kaktusz,csak a szabadság illuziója van meg,azt hiszi hogy szabad ...de nen gondolom ,Freud Sigmund a híres Bécsi ideggyógyász és filozófus,pszichológusok szerint,az ember még gondolkodásában is determinált nemhogy cselekvésében
2020. aug. 19. 16:22
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

A magyar lakosság nagy része is küzd szorongásos betegségelkel te tudatlan bunkó...attól még SENKINEK sincs joga egy embert elmebetegnek meg ki tudja minek megbélyegezni! Milyen anya az ilyen?!

Hányok az itt válaszolgató emberek többségétől komolyan!

2020. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%
9# akkor meg minek hisztizel rajta,ha te is kettyós vagy,anyukád csak elismeri,hogy milyen is vagy
2020. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!