Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy próbáljam meg vele...

Hogy próbáljam meg vele megbeszélni, megérteni kompromisszumot kötni? Anyám egyetlen fia vagyok, ő nagyon anyás engem is azzá szeretne tenni van egy barátnőm én 22 éves vagyok. Anyám bolond.

Figyelt kérdés
9 éves kisgyerekként kezel mindenki előtt mindenhol szeretné ha ő öltöztethetne fel kitehetné a ruhám, a ruhámon, alsóneműimen keresi a "foltokat". Odáig fajult a dolog hogy az ajtómra zárat tettem amihez csak nekem volt kulcsom egy ideig jól működött a minap lebukott hogy szerzett egy kulcsot hozzá és bejár a szobámba a fehérneműim válogatja, nézegeti, intim dolgokat néz(koton stb.) ott álltam az ajtóban és végignéztem amit tesz mert előbb értem haza mint amire számított, másnap ugyanugy bement hiába bukott le, zárat cseréltem újra állítja ez a helyes más szülők is nézik a boxereket zoknikat a gyerekeiknek. A szép szóból nem ért, páromat próbálja elűzni minden tettével ő főz, most, takarít az egész házban mindenben segíti. Elköltözéshez kell még pár hónap most szereztem iskola után munkát. Hogyan lehetne vele megértetni hogy ne tegye ezeket? hasonló tapasztalat megoldás? Köszönöm az építő jellegű kommenteket!

2020. aug. 21. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2020. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A biciklikkel végül mi lett?
2020. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Az előző válaszban meg azért szagolta a koszos nadrágot, hogy tiszta-e, amit megértek. Igaz az én gyerekeim meg kicsik de hajlamosak rakodás címszóval a tiszta ruhákat bedobni a szennyesbe, a sok mosás a ruhának sem tesz jót, + egyikünk sem bioribot, van jobb dolgom mint mosni 0-24-ben.

Nem zavarja a baratnőd? Az előző kérdés alapjan gondolom, lehet kevesebbet kellene odahordani.

+ mégegyszer megemlítem, hogy nálunk meg kicsik a gyerekek, +nekem eszembe se jutna más dolgai között kutakodni, főleg nem a (majdani) felnőtt gyerekeimé között, (a férjem dolgait is tiszteletben tartom) Illetve kopogni is megtanultam gyerekként, de azért kikérném magamnak, hogy a saját hazám egy szobájához ne legyen kulcsom.

2020. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szamo77db ***** válasza:
64%
Szabadulj ki anyád rabságából, különben szerencsétlenné tesz. Én is így jártam, tönkre ment az életem!
2020. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Hahaha imadom amikor nehany szemfules GYIKes lebuktatja a Kerdezoket!
2020. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
És hogy jut be a lakásodba? Mer gondolom nem az ő házában lévő ajtóra tettél zárat jogtalanul?
2020. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pár év alatt egy jó pszichológus talán segíthetne rajta. Neked viszont marad a jól bevált "megszoksz vagy megszöksz" módszer, tehát vagy tudomásul veszed, hogy anyukád ilyen, és valószínűleg rosszabb lesz, vagy előre kitervelten lelépsz.
2020. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Ezt benézted kérdező. Le lettél buktatva a kamuddal.
2020. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A bolond az anyám ból kitaláltam, h a barátnő vagy.


Vagy kamu az egész.

2020. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Ez mitől is kamu? mert az egyiket más nevében tette föl, vagy miért? Mert ezt tiltja egyébként a szabályzat?
2020. aug. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!