Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek annak hogyha valakit konzervatívan/beszűkülten nevelnek?

Figyelt kérdés
Engem például feltették a repüléstol 19 évesen mert a családban meg senki sem repült előtte és amikor megtudták hogy egyedül fogok repülni feltették.
2020. aug. 24. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Amikor önnálló lessz az illető akkor jobban fogja élvezni a szabadságot és mindenmást amit megtiltottak.
2020. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha a környezetemben meg nem repült senki? Ok meg adják is alájuk a lovat
2020. aug. 24. 12:15
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Először is konzervatív és a beszűkült nevelés nem ugyanaz, másodszor annak, hohy féltenek a repüléstől közé nincs a neveléshez.

Mi a kérdésed?

2020. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

És ha nem repültek?

Felnőtt vagy, ha akarsz repülsz ha akarsz nem.

Ehez, hogy jön a nevelés?

Ha magadra gondolsz, mert ilyennek tartod a szuleidet akkor vélhetően olyan mint te, hogy 19 évesen meg érdekli mit mond a környezete.

2020. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Amit írtál, az nem beszükült vagy konzervatív nevelés, hanem legfeljebb túlféltés.

Következménye meg nem lesz, ettöl még nyugdotan repülhetsz.

2020. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Soha nem tudja meg mit jelent igazán élni és szeretni!):
2020. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Alkalmazkodási zavar.
2020. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Ahhoz, hogy valaki repült-e, annak semmi köze, hogy hogy nevelték. Engem nem neveltek konzervatívan, 33 éves vagyok, de még soha nem ültem repülőn. És tudod miért? Mert az anyagiak nem engedték és pont. Ennek semmi köze a neveléshez.

Féltenek. És ez teljesen normális dolog. 10 évesen és 40 évesen is.

2020. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Sokan azt gondolják, hogy attól fog javulni az életminőségük, ha minél több mindent kipróbálnak, de ez így nem igaz. Ha repülőre ülsz, attól még nem leszel különb ember annál, aki nem akar repülni.

Az meg, hogy féltenek, az természetes szülői/emberi tulajdonság, nem függ össze se a liberalizmussal, se a konzervativizmussal, se a kommunizmussal.

2020. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem, hanem akartam valamit, amihez repülőre kellett ülni. A szüleim meg azért nem engedték megcsinálni, mert féltettek a repüléstől.
2020. aug. 24. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!