Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg burokban él egy ilyen...

Tényleg burokban él egy ilyen gyerek? Ilyen rossz a helyzet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Rendszeresen jártak külföldre nyaralni, saját szobája van, a szülei diplomások és irodán dolgoznak, sose volt munkanélküli egyik sem, sosem kellett rászorulás alapon diákmunkázni, csak zsebpénz miatt. Egyetemre járhat, diploma után azonnal kapott munkát.
2020. aug. 30. 18:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem el burokban. Van ilyen is. Van másmilyen is.
2020. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
Mert Magyarországon ilyen még véletlenül sem lehet,igaz?
2020. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Mi ebben az érdekes? Nekem mindkét gyerekem így volt. Most ők jönnek, eddig tudtuk támogatni őket, a lakásváráslás már az ő gondjuk sajnos, mert nem sokat tudunk anyagilag segíteni ebben. Ugyanis valóban irodában dolgozunk közel átlag jövedelemmel.
2020. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezzel az átlagot festetted le. Nem lóg ki sem lefelé, sem felfelé.
2020. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%
Ez miért lenne burok?
2020. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
A családom megbélyegzett "privilegizáltnak". A féltestvéremnek sosem volt saját szobája, gyerekként sem, házasként sem, sem a gyerekeinek, külföldön sem nyaraltak soha. Unokatestvérem sem lakott egyedül még soha. Én leszek az első diplomás, akinek a szülei is diplomások voltak.
2020. aug. 30. 18:37
 7/37 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg ez a normális.

Mi abban a nagy durranás, hogy valaki külföldön nyaral?

Ha csak nem valami szuperklasszis egzotikus luxushely, akkor nem drágább, mint 2 hét a Balatonnál.

Külön szoba?

Ma már nem laknak generációk egy szobában, hol élsz te?

Egyetemre járhatott?

Jó képességű gyerek esetén ez természetes Normáliséknál.

Egyetem után talált munkát?

Miért mit kellett volna csinálnia?

Továbbra is eltartatnia magát a szüleivel és a Gyakorin élni az életét?

2020. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
Rengeteg ilyen család van.
2020. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%

7-es vagyok

Ja, hogy ez te vagy és a rokonság irigykedik?

Ne törődj vele, inkább 100 irigy, mint 1 sajnáló!

2020. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Külföldön nyaral - lehet, hogy a szülőknek lenne pénze, de mondjuk olyan munkájuk van, ami nem engedheti meg a 4-5 óra vezetést. És talán a Balcsi drágább, de oda csak 2 óra kocsival. Vagy különböző műszakban dolgoznak, nem tudják összeegyeztetni, hogy elmenjenek 3-4 napra nyaralni egyidőben. Vagy telkük van, amit gondozni kell, a szabadiejük erre megy el.


Ahol több tesó van, ott nem lehet.


Lehet nem tudott munkát találni fél évig. Vagy spórolnia kellett, hogy Pesten dolgozzon és kezdőtőkét kellett felszednie.

2020. aug. 30. 18:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!