Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak vagy apámnak van igaza?

Anyámnak vagy apámnak van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval 14 éve elváltak, azóta édesanyámmal lakok. 4 éve édesapám kiköltözöttt Szicíliába azóta kb évente 3szor találkozunk,most hazajöttek 2 hétre.


Augusztus 18.án találtam egy pici galambot a ház előtt törött lábbal,nem volt szívem otthagyni és már amúgy is volt 2 másik galambom szóval édesanyám megengedte hogy befogadjam. Másnap vittük is a szokásos dokihoz aki átirányított minket Jászberénybe mivel ő nem tudott vele mit kezdeni(ide kb 40 perc). Édesanyám oda 3 nap múlva el is vitte amint tudta(én nem tudtam elmenni mert a nagyszüleim erősködtek hogy azért mégis menjek már el velük nyaralni.)


Na a galamb ott volt kb 1 hetet ma mehettünk érte és anyám kitalálta hogy akkor vigyen el apám. Na ezzel nem is volt baj el is vitt,meglett a galamb. A probléma a fizetéssel volt.


Összvissz 18ezer forint volt(ami ugyebár nem egy horribilis összeg). Én már alapból készítettem a kis pénztárcámat hogy majd viszem a pénzt stb. Mikor anyám mondta hogy ad bele,de aztán még sem adott(nem lepődtem meg rajta. Így is azon kívül hogy elvitte a galambot(de azt is mint akinek a fogát húzzák) nem segít semmit az állatok körül). Utána apám berágott anyámra hogy miért nem adott és kitalálta hogy mondjam azt anyámnak hogy ő fizette ki,kérjem el anyámtól azt a pénzt hogy majd elviszem neki pénteken de viszont tartsam meg én(remélem értitek mire gondolok). Én mondtam hogy ne már nem kell itt bonyolítgatni kifizetem én,ki is fizettem.


Aztán mikor hazajöttünk anyám felháborodott azon hogy apám nem fizette ki. Aztán meg apámtól kapott egy olyan üzenetet amelyben apám azt állította hogy ő fizette ki és hogy küldje el velem a pénzt. Én elmondtam anyàmnak hogy én fizettem és hogy ezt apám azért mondta hogy anyám adja nekem oda a pénzt. És ezután jól össze is vesztek.


Én nem akarok veszekedni egyikükkel sem,hazudni sem nekik, de szerintem annyira gyerekesen viselkednek,csak egymásra mutogatnak. Szerintem el is felezhették volna ha normálisan gondolkozna,de mindegy megszoktam hogy mindent én fizetek az állataimnak.


Egyébként mielőtt valaki kérdezni,nem egyikük sincsen rossz anyagi helyzetben hogy ezzel mentesítse magát.


16/l



2020. szept. 1. 22:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
Ivós játék: igyál egy felest annyiszor, ahányszor elhangzik az "apám" és/vagy "anyám" szó
2020. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát, úgy tűnik 16 évesen te vagy a legnormálisabb a családban. Próbáld őket figyelmen kívül hagyni, amennyire sikerül.
2020. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem dedósok mindketten.


Ez így volt korrekt, hogy te fizetted, hiszen a te állatod, te akartad, felelősséget kell vállalj érte.


Kitartás a család miatt!

2020. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
De miért anyádnak kellett volna fizetnie? Nem a te állatod?
2020. szept. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Anyád gáz, mert megígérte, hogy ad pénzt, aztán nem adott, remélve, hogy apád majd ad.

Apád is gáz, mert ahelyett, hogy kifizette volna, anyádat akarta átverni, téged is hazugságra kényszerítve.

Mindkettő hülye, szard le őket.

2020. szept. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Sóher tetvek nagy, átlátszó álelv hegyekkel. Hadd játsszanak, nem forogj mások hülyeségén!
2020. szept. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%
Te kevered a szart, a szüleid pedig ovisok
2020. szept. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

A kérdezô nem keveri a szart, csupán az igazat mondta hogy a fillérb@szó apja nem volt hajlandó egyszeri 18.000Ftot kiadni a lánya miatt.


Szerintem a legjobb lenne ha apuka és anyuka meg tudna egyezni hogy fele-fele visszaadják a kiskorú gyermeküknek a pénzt. De nem hiszem hogy sikerül nekik...

2020. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

Ha apád segíteni akar akkor adjon bele 9 rongyot, anyud is 9-et, ha te akarsz segíteni akkor menj el diákmunkára mert más f@c&ával nem verjük a csalánt. Ha valaki segíteni akar egy állaton akkor ne a szülein hajtsa be és próbálja eldönteni, melyikük a szar arc. Keress támogatókat az állat mentéshez, a szüleid nem azért vannak, hogy a te -bár nagyon szép de- "hóbortjaidat" támogassák.

Szicíliához ennek tképpen mi köze?

2020. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

Anyád ígéretétől eltérően szart fizetni, apád meg rafináltkodni akart a javadra. Már az elején kellett volna neki mondani, hogy hagyja, nem kell a kamu, de nyilván nem tetted, mert kitartott emellett.

Semmi értelme nem volt feszengeni, a galamb a te felelősséged, ki is fizetted volna, ezek ketten meg óvodás szinten állnak az egészhez. Hagyd őket, egyiknek sincs igaza.

2020. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!