Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a szüleitek...

Mit tennétek ha a szüleitek meg ölnék a háziállatotokat?

Figyelt kérdés

A szüleim meg ölték a macskámat, mert egyfolytában fialt. Be akartam oltatni de valahogy valami mindig közbe jött, és titokban el rendezték őt.

Reggel azzal fogadtak amikor keltem, hogy a macskámat ne keresem.


2020. szept. 5. 20:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
67%

Elkoltoznek es soha az eletben nem latnanak, sot elhiresztelnem minden ismerosnek, rokonnak, hogy gyilkosok. Biztos megprobalnam pokolla tenni a hatralevo eletuket.

Feljelenteni is szívesen feljelentenem oket, de ha nincs bizonyitekom hiaba.

2020. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanaz mint az 1-es.
2020. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
96%

Az írásod logikája és stílusa alapján 12 év körüli lehetsz. Először is: a fialást ivartalanítással kell elkerülni, nem oltással. Az másra van, de természetesen egy rendes, panelcicának szüksége van rá.

De gondolom ez ilyen kinti-benti/kinti cica lehetett.


Őszintén sajnálom. Ugyanakkor nem tudsz tenni semmit. Még kamasz vagy, és elköltözni se tudsz a goromba szülők elől.

2020. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
27%
Jogásznak tanulnék és beperelném őket.
2020. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
47%
Na,az első sem normális. Az viszont tény,hogy csúnya dolgot tettek.
2020. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
72%

5


Csunya dolgog tettek :(


Megoltek egy artatlan elolenyt, mert arra sem voltak kepesek, hogy ivartalanitsak.

Vartam mar az ilyen magat felsobbrendunek gondolo istenszabasu szerencsetleneket, mint te.

2020. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
34%

6

Én meg vártam az ilyen idióta fanatikus állat jogvédőket. Egyébként szerinted helyeslem,amit a szülők tettek?Segítek:nem!

2020. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
63%
Majdnem minden szülő csinál ilyet. Osztálytársammal megetették a kedvenc nyulát, aztán röhögve mondták meg neki, hogy a saját nyuszijából evett. Mikor sikoltozni kezdett, megverték. Egy csomó szülő állat.
2020. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
88%
Mi elköltöztünk a kertes házból panelba, nagyszülőm eladta gyógyszergyárba kísérleti állatnak a kedvenc cicámat. Sosem felejtettem el neki, évtizedek múlva a temetésén sem tudtam sírni.
2020. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
33%

Hat hidd el, ha valasztani kellene, hogy a macska vagy te.. Akkor a macska maradna eletben, es nem azert mert fanatikus allat jogvedo vagyok, hanem mert te vagy egy sopredek.

Es az ilyen emberek vannak a taplaleklanc csucsan, mint te es a hozzad hasonlok.

2020. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!